Tohle je L.A., říká WC a vypouští své třetí album

Jestli je někdo ukázkovým synonymem pro typický ´west coast gangsta shit´, asi mi dáte za pravdu, že spíše než Planet Asia nebo Dilated Peoples to bude třeba takový WC, potažmo jeho super-skupina Westside Connection.

No a právě on ohlásil na 14. srpna svůj třetí studiový návrat v podobě LP "Guilty By Affliation". I když předchůdce "Ghetto Heisman" vzešel z Def Jamu, nyní se vše připravuje pod dohledem Ice Cubea, respektive jeho nezávislého labelu Lench Mob Records.

Ten se na desce zřejmě objeví vedle The Gamea, jehož uslyšíme v tracku "West Coast Voodoo", a kterému tak pravděpodobně oplatí jeho pozvání k remixu "One Blood".

První singl "This Is Los Angeles" i s natřásajícími se kočkami nebo záběry z NBA už existuje i ve video podobě. V souvislosti s promo řečmi se pak neustále skloňuje pojem ´street´ ("People want street records? Well, this album is for the streets. If you´re looking for a street record to support, this is it."), tak uvidíme, jak vehementně z tohoto mráčku nakonec zaprší.


WC - This Is Los Angeles

Zdroj: BallerStatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná