Timbaland se nebojí Bjork ani Eltona Johna

Rapu se nebránící producent Timbaland, jemuž byly během jeho pobytu na scéně do rukou svěřeny singly pro lidi jako Aaliyah, Bubba Sparxxx, Ginuwine, Jay-Z, nebo Ludacris, pracuje na novém kompilačním albu "Timbaland Presents Shock Value", na němž by se měla představit spoustu jeho přátel z kategorie "pár excelánc".

Rodák z Virginie pro MTV nastínil, že zdaleka nepůjde jen o rapovou muziku, ale v rámci svých tradic zabrousí i do dalších žánrů: "I’m not just hip-hop. My mission is to take over top-40 radio — what they call popular music, different genres of music — and reach all types of people." No a jak pronesl, tak i udělal - tracklist jeho připravované novinky totiž budou kromě hip hopových špiček ala Dr. Dre, Jay-Z, 50 Cent nebo Lil´ Wayne okupovat i interpreté jako She Wants Revenge, The Hives, Fall Out Boys, Elton John, či nekonvenční islandská časovaná bomba Bjork.

Pilotní singl "Give It To Me" představivší Justina Timberlaeka a Nelly Furdato už jistě mnoho z vás slyšelo, neb se před nějakým týdnem dostal na internet. Se samotnou deskou se v obchodech počítá na březen příštího roku, což není budoucnost zase až tak vzdálená. Mimochodem, škatulkám bránící se Timbo souběžně pracuje i na nových skladbách pro Duran Duran, jejichž počin vyjde v roce 2007.

Zdroj: HHGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná