T.I. - další emcee s životopisným filmem?

Pokud jste alespoň trochu známější rapper a chcete být více viděn, existují víceméně dvě, emcees detailně prozkoumané a zavedené, cesty. Buďto se vrhnete na vlastní módní kolekce (včetně bot) nebo se zviditelníte na stříbrném plátně. T.I. zvolil druhou možnost a po vzoru 50 Centova snímku “Get Rich or Die Trying“ a Eminemova8 Mile“ se rozhodl přenést zážitky svého života do filmové podoby.

Projekt je opět volně inspirován životem tohoto rappera, podle jeho vlastních slov, ale bude poněkud akčnější a realističtější než Emovo dílko. Zatímco Eminem se v mládí potýkal převážně s rodinnými problémy, T.I. se protloukal ghettem, zažil přestřelky, prodával drogy, poseděl si v base. V životě se nenudil, kluk jeden :) Jen doufejme, že ani my, v případě dotáhnutí projektu do konce, nebume v kinech usínat nudou.


Zdroj: SOHH


Novinka z 9.10.2004 (Os10)
T.I. brzy se třetím albem
Atlantský emcee T.I. vydává 30. listopadu letošního roku u Hustle/Atlantic Records třetí dlouhohrající album "Urban Legend", kterým naváže na své dva předchozí počiny - "I´m Serious" a "Trap Muzik", jenž uzřely povrch zemský před třemi, respektive jedním rokem. Za první singl byla zvolena skladba "Bring Em Out", kterou zprodukoval Swizz Beatz. Kromě tohoto dvorního beatmakera Ruff Ryders teamu na desku dodají podklady také Dj Toomp, Scott Storch, Daz Dillinger, Jazze Pha a Organized Noize.

Jinak si T.I. v blízké budoucnosti zahostuje v tracku "Soldier" od Destiny´s Child a také se objeví na desce dámy jménem Latoya Luckett (což je právě bývalá členka Destiny´s Child), kde jí lyricky vypomůže v remixu prvního singlu "U Got What I Need".


Novinka z 29. 6. 2004 (Tano)
T.I. v lochu natočil klip
Mám to ale smůlu. Můj oblíbený C-Murder sedí, DMX byl zatčen a na tři roky dostal flastr i T.I. Jenomže nezahálí ani tam a věc, kterou udělal, možná vstoupí do dějin kriminalistiky.

19.6.2004, 10:33:51 AM amerického času informovaly servery o odnětí svobody Clifforda Harrise, aka T.Iho. Víte, nejdříve dostal podmínku za hanobení státu, poté byl na moment propuštěn, jenže opět v podmínce se dopustil ničení majetku, taky měl střelnou zbraň a ještě k tomu nabízel nějakou tu marihuanu. Tak podmínka končí a on je tam, odkud utíká jen Jiří Kajínek. Po roce sice může požádat o jakýsi pracovní program, ale to je dlouhá doba.

Takže: T.I. se rozhodl natočit v kriminálu klip (neautorizovaný). Taky se mu to povedlo. A to v době, kdy byl propuštěn na práci do jiné věznice (Fulton County Jail). Jeho mluvčí se k nastalé situaci prozatím nevyjádřil, ale obecná shoda panuje v tom, že zhoršení situace okolo T.I.ho přišlo přesně poté, co si začínal zjednávat respekt po vydání svého druhého alba "Trap Muzik", které loni dominovalo prodejnosti mnohých hitparád. Pro připomenutí: jeho první album bylo vydané v roce 2001, nese název "I'm Serious".

Co bude s klipem, jestli se někde objeví, to se zatím neví. Jde o hodně čerstvou informaci, takže se budu snažit zjistit co nejvíce. Už jen proto, že já osobně se na tu autentičnost fakt těším.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná