RUKAHORE_SHOP_BANNER

T.I. a Lil Jon na Vánoce pomáhají nemocným dětem

Atlantský rapper T.I. a Fabo, člen skupiny D4L, předevčírem doma navštívili a obdarovali spousty dárky malého jedenáctiletého pacienta, který trpí rakovinou.

T.I. mi volal a říkal, že se s ním odněkaď zná a že zná i jeho rodinu, takže se s ním prostě chce setkat,“ řekl Griff z rádia HOT 107.9, který byl součástí slavné delegace u postiženého Ajmala Acklina. “No, mysleli jsme si, že když teďka děti poslouchaj Hip-hop, kdoví co nechtěj, že jo… třeba luxusní káry, drahý řetězy, špičkový laptopy a další věci… Ale když jsem mluvil s Ajmalovou mámou, říkala, že tohle její syn vůbec nechce. Prostě jenom poslouchá Hip-hop.“

Griff a Akini, kteří na HOT 107.9 uvádějí pořad “A-Team Morning Show“, dále řekli, že za tímto hochem se s nimi byli podívat i lidi jako Xscape a Kandi a dárků pro malého pacienta tedy bylo skutečně dost.

Avšak nejenom T.I a další pomáhají! Například Lil Jon, který také vystupoval na HOT 107.9, prohlásil, že jedné nadaci na pomoc postiženým dětem přispěje šekem v docela obstojné hodnotě.

Autor: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná