RUKAHORE_SHOP_BANNER

The Regime se rozpadají - jejich poslední společný koncert na dohled

Ti, kteří po EP "Change The Channel" očekávají regulérní album původně ohlášené na letošní listopad u P.A.Trick Records, nechť zamáčknou slzu. The Regime, kteří ještě nedávno vystoupili u našich východních sousedů na akci Aquabeatz, či na hradeckém Hip Hop Kempu, se totiž z důvodu kreativních rozdílů ve skupině rozcházejí a úplně poslední šance spatřit trio Emdee, NI a Dj Tuco (údajně bude jedinečná šance ho vidět rapovat) pohromadě tak bude 8. září na brněnském festivalu Semtex Culture.

Emdee k tomu řekl: "Chceme poděkovat všem našim fanouškům za podporu a lásku, kterou nám projevovali po celý čas naší existence, takže každému, kdo přišel na naši živou show. Byli jste klíčová část atmosféry, za to Vám srdečně děkujeme. Velmi jsme si užili vystoupení pro Vás a rádi se s Vámi setkali. Také chceme poděkovat každému, kdo si koupil, nebo se chystá koupit naše EP, které se prodává velmi dobře a momentálně zůstává už jen pár kopií. V budoucnosti chystáme jeho speciální remixové vydání, za nímž bude stát UK producent Waxfactor, takže mějte oči otevřené a uši nastražené."

Co se týče jejich sólových projektů, věc se má následovně. NI chystá s deejayem Wichem na podzim u Scoop Records dvoj album "Nomad", na němž by se měli představit Rytmus, Tina, Orion a další. Emdee plánuje na přelom roku vydání svého "Live LIVE!", jehož součástí budou beaty od DJ Wiche, či DTonatea a rýmy od Oriona a C Montse a DJ Tuco by se měl kromě hraní po celé republice vrhnout na mixtapy.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná