The Game opouští Dreův Aftermath!

To, o čem se v zákulisí během posledních několika dní horlivě, i když doposud polohlasně, diskutovalo, nyní v celé své kráse vyplulo na povrch a stalo se skutečností. Podle oficiálních stránek Dreova Aftermath Records totiž The Game, jemuž se mimojiné přezdívá Hurricane či West Coast King, a který svými rýmy podpoří i Hi-Tekovo podzimní "Hi-Teknology 2", opouští dosavadní domovinu, na jejímž rosteru se momentálně nalézají jména jako Eve, Stat Quo, či Dion a přesunuje se pod křídla labelu Geffen Records, kteří si tak připisují první opravdu velký "úlovek" letošní sezóny..

Šestadvacetiletá rapová výkladní skříň californského Comptonu, která svou loňskou klasikou "The Documentary", jíž se po celém světě prodalo kolem 5 milionů kopií, pomohla vrátit západní pobřeží do popředí zájmu, ovšem na svých původně ohlášených plánech nic nemění. Singl "One Blood" pravděpodobně znáte a jak už médii proběhlo nějaký pátek zpátky, druhé řadové LP "The Doctor´s Advocate" by mělo na trh dorazit 7. listopadu. Jako hosté by se na něm měla představit prvoligová esa žánru jako Nasir Jones nebo Mary J. Blige a samozřejmě ani produkce na tom nebude jinak, neboť svou účast potvrdili či přislíbili Dr. Dre, Scott Storch, nebo Cool & Dre, kteří budou mít podle všeho na svědomí tři tracky.

Dre ze zmíněného miamského produkčního a poslední dobou nebývale úderného komanda k tomu poznamenal:  "We gave him this record with Mary J. Blige. [It's] another soulful record. Mary flipped it. We was in the studio — it was Mary, me and Cool, Game. The record is so beautiful. I believe the Mary song is called 'People. We actually did three records for his album. We did another one that Nas is on." Myslíte, že se poručíkovi z G-Unit, jenž už si letos vystřihnul roli i ve filmu "Waist Deep", podaří naplnit velká očekávání, nebo si svým debutem nasadil laťku natolik vysoko, že hranici svých možností dále neposune?

Zdroj: Aftermath

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná