The Diplomats jako skupina roku

Newyorská pětka The Diplomats, kterou tvoří Cam’Ron, Juelz Santana, Jim Jones, Freaky Zeaky a J.R. Writer, byla zvolena kapelou roku. Stalo se tak 12.11.05 v Kalifornském Culver City na předávání cen Third Annual Vibe Awards. Kromě The Diplomats, kterým letos vyšlo třetí řadové album ''More Than Music Vol.1'', byli v této kategorii nominováni Destiny’s Child, Ying Yang Twinz, 112 a Black Eyed Peas.

Za zmínku určitě stojí i ostatní kategorie a jejich vítězové. Tak například Kanye West byl díky své poslední desce ''Late Registration'' označen nejlepším rapperem a Mariah Carey si za své album ''The Emancipation Of Mimi'' odnesla hned čtyři ceny, což se nikomu jinému nepodařilo.

Kromě již zmíněných hvězd se dalších ocenění dočkali i R.Kelly, Ludacris, Amerie, T.I., The Game a další.

Jen dodám, že celým večerem provázel herec Anthony Anderson s herečkou Tracee Ellis Ross, kterou můžete znát například ze seriálu Girlfriends.


Zdroj: AllHipHop


Novinka z 1. 5. 2005 (Krysa)

Novinky u The Diplomats
The Diplomats
, tedy Cam'Ron, Juelz Santana, Jim Jones, J.R. Writer a Freekey Zeekey (ten je myslím ve vězení) by 21. června měli vydat další z jejich mnoha mix-cédéček "More Than Music", jehož tracklist můžeš zkouknout na konci článku. Kromě toho ale jednotliví členové chystají něco nového.

Cam'Ron, ačkoliv ještě před pár dny natočil pro svůj bývalý label nový videoklip "Down and Out" s hostujícím Kanye Westem, opustil svůj dosavadní domov Roc-A-Fella Records a stěhuje se ke společnosti Asylum, kde připravuje nové album. Cam tak potvrdil dlouho trvající spekulace o jeho odchodu kvůli špatné propagaci jeho poslední desky "Purple Haze".

Další novinka se týká Jima Jonese. Ten, kromě toho že se stal vyhledávačem talentů u Warner Music, připravuje další album "Harlem - Diary of Summer", které, jak název napovídá, spatří světlo světa v létě. Nový materiál připravuje i Juelz Santana, ale o tom jsem se rozepsal zhruba před týdnem.

The Diplomats - More Than Music:
01. Intro - Hell Rell & J.R. Writer
02. Harlem Symphony - Juelz Santana, Jim Jones, Hell Rell, J.R. Writer, 40 Cal, Un Kasa & Cam'ron
03. Back In The Building - Hell Rell
04. Santana's Town Pt. 2 - Juelz Santana
05. You Know What It Is - Jim Jones & Hell Rell
06. Make Me - J.R. Writer
07. What Kind Of Life Is This - Juelz Santana & Razor
08. Grant's Tomb - 40 Cal
09. Champagne - Cam'ron
10. Miracles - J.R. Writer & Jim Jones
11. Best Out - Hell Rell, J.R. Writer, 40 Cal & Bezel
12. I'll Show You What A Thug - Hell Rell & A-Mafia
13. Keep It Coming - Jha Jha
14. Hard Timez - Juelz Santana & 40 Cal

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná