The Clipse poodkryli trojplán

Ani poté, co The Clipse v závěru loňského roku konečně vydali dlouho předlouho očekávané album "Hell Hath No Fury", které se do análů scény zapsalo i díky singlovce "Mr. Me Too" více než výrazně, neztrácejí čas a dle Billboardu už dokonce započali práci na další studiové nahrávce.

Malice & Pusha-T, dva bráchové z Virginie, kteří už jsou ve hře déle, než byste si dle jejich diskografie mohli myslet, se momentálně soustředí na sběr vhodného materiálu, nicméně na upřesňující informace o tom, v jakém stádiu se jejich nové album nachází, zatím nedošlo.

Druhý jmenovaný se nechal slyšet: "We're just going to stay true to what it is we do. Everything happens for a reason. There's so much disposable music right now and it is all being classified as hip-hop. This music thing is really a place where you can make your mark in history and build something epic."

Ačkoliv nepadlo žádné datum a bůhví, jestli se stihnou vrátit ještě letos, jisté je, že skupina přijde se třetím pokračováním (podle všeho u toho bude zase Clinton Sparks) jejich oblíbené mixtape série "We Got It For Cheap", stejně jako se společným počinem jejich projektu The Re-Up Gang, který kromě nich tvoří emcees Ab-live a Sandman.

The Clipse na MySpace

Zdroj:SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná