The Clipse podpoření Neptunes udeří na Halloween

The Clipse, rapová dvojka z Virginie začnuvší svou kariéru již v první polovině 90. let, se po mnoha letech strádání způsobeném házením klacků pod nohy od labelů, konečně dočká (mluvilo se totiž o něm již minimálně před třemi lety) svého druhého alba "Hell Hath No Fury", které si odbyde premiéru 31. října. Jako hosté by na něm neměla chybět jména reprezentující label Star Trak, takže se lze kupříkladu těšit na Pharrella, Slim Thuga nebo chlápka jménem Roscoe P. Coldchain.

Jak se nechal slyšet Malice, jejich druhé LP, za jehož kompletní produkcí jsou údajně zodpovědní The Neptunes, je o hodně temnější než jejich platinový debut "Lord Willin´" z roku 2002, na němž bylo možno nalézt hity jako "Grindin", "When Was The Last Time", či "Ma I Don´t Love Her" s Faith Evans. Ohledně termínu vypušění a dalších věcech souvisejících s deskou se pro MTV vyjádřil: “It’s just fitting. Halloween – let the demons loose. It’s a fresh album. There’s no way we could use the same album; we’re in a totally different place. You can hear what we’ve been through. It’s good to let people in on it. It’s been sitting up, and it’s good to let the cat out of the bag. The feedback has been good. It’s a classic..It’s going to be reminiscent of classic East Coast hip-hop.”

Souběžně s dílem “Hell Hath No Fury”, z něhož byl do oběhu prozatím vypuštěn singl "Mr. Me Too", mají The Clipse v plánum i film, ke kterému pochopitelně chystají i soundtrack "Step-Up", jenž by měl představit jejich prodloženou ruku - uskupení The Re-Up Gang. Druhý z bratrské dvojice Pusha-T k tomu sdělil: “We’re trying to get the soundtrack together. We already have great music. It’s just a family soundtrack. You’re not going to hear any other artist outside the family.”  A jako dokreslení předchozích slov snad nepohrdnete trackem "Ain´t Cha" (produkce The Netpunes, hosté The Re-Up Gang & Roscoe P. Coldchain), jenž by v tracklistu neměl absentovat.

Zdroj: NobodySmiling, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná