Tha Dogg Pound opět pohormadě

Už je to deset let, co jsme si poprvé užili pravý West Coast rap v hávu alba ''Dogg Food'', první desky západo pobřežní  trojky Dogg Pound. A dnes, po předlouhé odmlce se vracejí zpět do povědomí fanoušků. Snoop Dogg, Daz a Kurupt jsou opět spolu, tak, jako za starých dobrých časů (i přesto, že ty časy už nejsou až tak dobré). Letošní léto předznamenává jejich nové album ''Cali Iz Active'', jež samo napovídá, že byste se měli začít třást. A samozřejmě, každý z kolektivu k tomu má svoje připomínky

Daz Dillinger: Prostě jsme se znova sešli a udělali klasické Dogg Pound gangsta album!

Snoop Dogg: Chci všem zdůraznit, že se West Coast vrací na scénu, a to seriózně. Zvuk Dogg Pound je svěží a čistý. Podle mě bylo úžasné s nimi opět pracovat. Až vydáme naše album, pořádně to zamává s celou hip-hopovou hrou.

Kurupt: Moc lidí se zase střetlo pohromadě, aby udělali nové věci od Dogg Pound natolik mocné a kruté, nakolik je to vůbec možné.

Snoop Dogg: Byl jsem jako jejich quaterback. Dal jsem celý tým dohromady, spojil je. Jsem ten, kdo vidí do budoucna a podle toho se zařizuje. Tlačim celý tým k tomu, aby přemýšleli stejně, dělali stejné věci a milovali stejnou hudbu. Ať všichni ví, že se všechno staví především na lásce. Jestli se budeme navzájem milovat, tak hudba půjde sama.


Jejich počin bude vydán na labelu Doggy Style Record v kooperaci s Koch Records. Abych ale nepředbíhal, ještě předtím vyjde Snoopova sólovka ''Welcome To The Chuuch: Da Album''.

Jako spoluúčastníci DGP alba přijali pozvání rappeři z různých zákoutí USA; RBX, Soopafly, Bad Azz, B-Real, Busta Rhymes, David Banner, Paul Wall a instrumentálního podání desky se ujali; Battlecat, Fredwreck, The Alchemist a Diddy.

Prvním singlem produkovaným Battlecatem se stane pecka stejnojmenná s albem ''Cali Iz Active''. Krom toho se DGP objeví na Ice Cubovym turné po Americe, jež startuje 20. dubna. A prodejny Dogg Pound odpálí přesně 27. července.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná