Tha Alkaholiks se rozloučí poslední deskou, míří do Evropy

O pátém a pravděpodobně posledním albu západopobřežních legend Tha Liks se mluví téměř dva roky a datum vydání se několikrát posunulo, naposledy na 24. ledna příštího roku. Deska nazvaná "Firewater" vychází na labelu Waxploitation s distribucí Koch. Pokud vás minula první ukázka "Flute Song" (formát Windows Media), můžete si ji teď poslechnout.

V prvních zprávách o albu, které se dostaly do světa, prohlásili členové skupiny, že si na něm dávají obvzlášť záležet, když ví, že bude jejich poslední, a že se chtějí vrátit ke svým kořenům. Většinu produkce si bere na starost E-Swift, který skupinu tvoří s Tashem a J-Ro. O zbytek se postarají Danger Mouse, Evidence, The Break Mecanix a J-Ro.

Jak dále uvádí tisková zpráva, svou novinku se Liks chystají propagovat na "rozlučkovém" turné nejen po Státech, ale v nejbližších dnech i v Evropě, kde kromě zemí jako Estonsko nebo Slovinsko zavítají 29. listopadu do Vídně. Kdo se rozhodne využít této příležitosti, může u našich jižních sousedů rovnou přespat a druhý den se vydat na The Fugees.

Tha Liks vydali jako Tha Alkaholiks tři skvělá alba, z nich debut "21 & Over" vyšel roku 1993. Poslední deska "X.O. Experience" jim již pod zkráceným jménem vyšla v roce 2001. Jako důvod, proč se rozhodli, že "Firewater" bude jejich poslední album, uvedli, že jako jednotlivci mají každý jiné cíle, jejichž dosažení se chtějí individuálně věnovat.

Tha Alkaholiks - Firewater:
01. Handle It
02. Drink With Us
03. On The Floor
04. La La
05. Over Here Feat. King T
06. Poverty’s Paradise
07. Chaos
08. Turn It Up
09. The Get Down
10. Party Ya Ass Off
11. Give It Up
12. Crash The Party

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná