Teairra Mari již není součástí rodiny Roc-A-Fella

Nepochybuji, že si vybavujete hymny typu "Make Her Feel Good" či "No Daddy", jimiž Princess Of The Roc, která na startu příštího měsíce oslaví teprve devatenácté narozeniny, okořenila svůj neobyčejný debut. V případě dospívající a neskutečně sličné zpěvačky se ovšem není potřeba obracet k minulosti, nýbrž k blízké budoucnosti, v níž na posluchače čeká studiov é album č. 2, které by se mělo dostat do oběhu dříve než si myslíte.

Rodačka z Detroitu se k oné situaci nechala slyšet, že už ji nespoje s labelem Roc-A-Fella zhola nic (stále ovšem chová třeba k Jiggovi velkou úctu). Nedostala padáka, došlo ke vzájemnému rozvázání smlouvy dle dohody, s tím, že v první řadě hrála prim obchodní stránka věci. Dle svých slov totiž necítila, že by ji label podporoval tak, jak by si zasloužila, a proto se poohlédla po konkurenci, pod jejichž vedením by pookřála.

V současnosti je Teairra Mari na trhu volným agentem a o její ruku se uchází hnedle několikero nahrávacích společností. Abych se zase oklikou vrátil k albu, do konce kalendářního roku se nestihne zcela jistě, ovšem třeba takový přelom ledna s únorem ´07 by mu jistě velice slušel, co říkáte?

Nepotvrzený tracklist:

1. Play Me
2. Not Only Me ft. T.I.)
3. Hot, Hard & Gangsta
4. Wait A Minute
5. Second Round (ft. Jay-Z)
6. Baby
7. Still Got It
8. Busy Tone
9. C-A-S-H (ft. Nelly & Pharrell)
10. Funk Me
11. Phat Kat
12. It Ain't Love
13. Could Be Yours
14. Ghetto Women Philosophy (ft. Foxy Brown)
15. SweetLoveSong
16. Play Me (ft. Kanye West)
* Special Edition Track # Spend Time With Me* Featuring Don P

Zdroj: CrackHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná