RUKAHORE_SHOP_BANNER

Talent nebo podoba? Při výběru herce Tupaca Shakura zatím vítězí to druhé

Na to, že ještě minulý měsíc nebylo jisté ani, kdo bude sedět na režisérské stoličce při natáčení Tupacova životopisného snímku "All Eyez On Me" a produkce měla bezpodmínečně začít do konce roku, jsou nakonec věci na svém místě rychleji, než se předpokládalo. Vedle toho, že definitivně potvrzeným režisérem filmu je Benny Boom, známe již také jméno hlavního protagonisty.

 
Natáčení "All Eyez On Me" začalo tento měsíc v americkém státu Atlanta. Podle magazínu TMZ má roli Tupaca Shakura ztvárnit Demetrius Shipp, Jr. a jako důkaz zveřejnil producent filmu L. T. Hutton několik srovnávacích snímků. Vzhledem k ikonickému rozměru Tupacovy tváře nejen v rámci hiphopové kultury je porovnání zcela na místě. Srovnávat můžete také s "druhým" Tupacem ve snímku na konci článku, jehož v letošním trháku "Straight Outta Compton" ztvárnil pro změnu Marcc Rose.
 
Sám Shipp na svém Twitteru k roli poznamenal, že jeho otec se jakožto zaměstnanec v hudebním průmyslu s Tupacem jednou setkal. Není to sice zrovna pojítko, které by zaručovalo autentický herecký výkon, nedávný úspěch "Straight Outta Compton" však ukázal, jak se při natáčení "historického záznamu" hodí mít u ruky také jeho pamětníky.
 
Výběr vesměs neznámé tváře závisel hlavně na podobnosti předlohy s jeho protagonistou, kde musel jít logicky stranou i umělecký potenciál. Shippa vybral pro roli Tupaca sám producent snímku L. T. Hutton, jenž kromě toho také poznamenal, že se herec na roli připravoval čtyřikrát týdně.
 
Životopisnému snímku "All Eyez On Me", soustředícímu se na život Tupaca Shakura, se v úvodní fázi natáčení příliš nedařilo. Dlouho mu trvalo, než se vůbec dostal do produkce a několikrát byl také měněn režisér filmu. Natáčení mělo začít do konce roku 2015, jinak by se podle smlouvy vrátila práva na Pacův příběh zpět k jeho matce Afeni.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, tmz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná