Swizz Beatz se oženil s Aliciou Keys

Moderátorka new yorské rádio stanice Hot97 – Miss Info – dnes v noci potvrdila několikadenní spekulace, že rapper a producent Swizz Beatz se oženil se zpěvačkou Aliciou Keys. Své ano si dvojice měla říct počátkem tohoto týdne na území Spojených států amerických.

Včera novomanželský pár pořádal za účasti členů rodinného kruhu svatební hostinu na 80 metrové jachtě v resortu Costa Smeralda nedaleko Sardinie. Pár rovněž očekává narození prvního potomka.

Jednatřicetiletý producent, který na letošní rok plánuje vydání svého alba Life After the Party, se s o dva roky mladší zpěvačkou oženil po více než roční známosti, když byl loni v květnu jejich vztah oficiálně potvrzen.

Swizz Beatz byl již dříve ženatý se zpěvačkou Mashonda Tifrere, která mu porodila druhého potomka a se kterou v roce 2008 požádal o rozvod.

V krátkosti se jedná o třetí svatbu známého rapového jména. V pátek vstoupili do stejného svazku po dlouhodobém vztahu T.I. se svou přítelkyní Tameka "Tiny" Cottle a včera tak učinil DJ Jazzy Jeff.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná