Swizz Beatz pracuje s nejtěžšími váhami scény

Po mírnějším útlumu, jenž se dostavil dva tři roky zpět, už zase na Swizz Beatzovu cimru klepe mnoho rapperů s prosbou o beaty. Dvaatřicetiletý Swizz, jenž nezvykle pořvává i v refrénu Bustova hitu "New York Shit", má rozděláno několikero projektů současně a je zajímavé, že mezi prvotřídními emcees, kteří "stepují" přede dveřmi jeho studia s poptávkou, znovu nechybí ani mrtvý velikán žánru Tupac Shakur.

V přípravě je totiž jeho další dlouhohrající zářez, jenž se podle samotného producenta bude jmenovat "A 2Pac Tribute: Dare 2 Struggle" a ve svých útrobách představí nejrůznější tváře, jež Makavelimu vzdají hold ku příležitosti blížícího se desátého výročí jeho tragické smrti. "I just did a song on [the new 2Pac album]. Oh my God. It's so ridiculous. It's hard."

Není žádné tajemství, že i Slim Shady pomalu připravuje nové věci a Swizz, jenž je aktivní zhruba od roku 1998, by na něm podle všeho neměl absentovat. "He reached out...I'm just taking it slow. I'm not even going [into the studio] with him. I'm just sending him the tracks. He's in a zone though."

Eminem ovšem není jediná velká ryba na mikrofonu, která se vrací s novou deskou.
Jak jistě ví i kdejaký "pepík vod naproti", velký návrat Nasty Nase proběhne u Def Jamu na podzim a pakliže se nepřihodí nic mimořádného, ani tato očekáváná událost se neobejde bez podkladů zaneprázdněného Swizz Beatze. "I gave Nas about four joints. I didn't even try to get no singles, I just went hard-body."

Aby toho vážně nebylo málo, bývalý prioritní beatmaker kempu Ruff Ryders se dále nechal slyšet, že pracuje i s Kanye Westem na jeho nové nahrávce, čím definitivně potvrdil, že by závěr tohoto a průběh příštího roku mohl opravdu patřit jemu...

Zdroj: HipHopDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná