Swizz Beatz poslal na druhém albu 60 skladeb k šípku. Jak dopadly věci s Nasem a Kendrickem?

Zatímco v osobním životě je Swizz Beatz velmi plodný, neboť má se dvěma ženami pět dětí, s čistě sólovými nahrávkami to až tak slavné není a nebýt úvodu listopadu 2018, na pažbě by měl jen a pouze debut "One Man Band Man", se kterým mu před jedenácti lety pomohli Drag-On, Snoop Dogg, R. Kelly, Lil Wayne nebo Nottz.

Na startu právě probíhajícího měsíce se však producent někdejšího velmi hlučného kolektivu Ruff Ryders vrátil nosičem "Poison", který před samotným vypuštěním propagovaly singly 25 Soldiers" s Young Thugem a "Pistol on my Side" s Lil Waynem a na piano hrající Alicií Keys, jež je jeho životní partnerkou.
 
A známými firmami hvězdného ražení se to hemží i v dalších skladbách. Pozvání totiž neodmítli ani Kendrick Lamard, Jadakiss, Styles P, Giggs, Jim Jones, Pusha T, 2 Chainz, French Montana nebo Nas, s tím, že instrumentálně mají ve výsledném počinu prsty také Bink a AraabMuzik.
 
Tracklist se nakonec zastavil na deseti položkách a necelých třiatřiceti minutách, což by se někomu nemuselo zdát dost. Tím spíš, že Swizz nahrál kvůli tomuto projektu 70 songů. Nakonec však nezařadil jak věc s Kanye Westem a Bonem z U2, tak kolabo s Bruno Marsem, nebo loňský společný flák tria Jay-Z, Nas a DMX. A důvod? Prý odstranil všechny tracky, které vykazovaly potenciál být rádiovými a hitparádovými hity. Zajímavý tah, možná si bude třeba počkat "jen na správné načasování"...
 
Tracklist:
Poison Intro ft. Aine Zion
Pistol On My Side (P.O.M.S.) ft. Lil Wayne
Come Again ft. Giggs
Something Dirty / Pic Got Us ft. Kendrick Lamar, Jadakiss, Styles P
Preach ft. Jim Jones
Echo ft. Nas
Cold Blooded ft. Pusha T
25 Soldiers ft. Young Thug
Stung ft. 2 Chainz
Swizzmontana ft. French Montana

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná