Sway o koncertě v Praze na stránkách Hip Hop Connection

Už podruhé zmiňuje talentovaný Sway koncert v České Republice na stránkách anglického časopisu. Nejprve to bylo o pár čísel dřív, kdy prohlásil, že jeho koncert na loňském festivalu Love Planet byl tím nejlepším do doby než dal konzík na předávání anglických hudebních cen, a teď opět v nejnovějším čísle Hip Hop Connection (asi je pro infomraci dobré uvést, že Hip Hop Connection je nejstarší hip hopový časopis na světě a v současné době asi nejprodávanější v Evropě).

 

Sway mluví o koncertu v Praze ve své pravidelné rubrice This Is My Diary: „Nedávno jsem absolvoval výlet do Prahy. Od mé poslední návštěvy se má fanouškovská základna rozrostla, ale nevěděl jsem do jaké míry, dokud jsem se nedostal na stage. Lidi zpočátku dělali takový hluk, že jsem nemohl začít rapovat, byli mimo, když jsem pak podal klukovi mikrofon, aby mi řekl o čem chce, abych rapoval, začal jen vydávat vtipný zvuky. Praha je skutečně mým třetím domovem. Pořadí je Uk, Ghana, pak Praha a pak Kanada. Big Up Affro.“  

 

Je vždycky příjemné číst, když zahraniční interpreti chválí domácí vystoupení. Navíc v případě Swaye měla návštěva možná ještě rezervy a nebýt ostatních akcí v Praze mohla být ještě vyšší.

 

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná