Svůdná Lilu mixtapem dokazuje, že má přednosti i za mikrofonem

Od svého posledního alba, které přišlo na světlo denní léta páně 2011 a neslo název C/A, pár týdnů již uplynulo. Máme tu rok 2013 a Lilu se vrací a připomíná nám formou mixtapu, že se s mikrofonem stále kamarádí. A mezi námi, není to třeba i předzvěst plnohodnotného alba?

Čelní představitelka polského female rapu a R & B, která své dvě předešlé desky vydala pod vydavatelstvím MaxFloRec, nám 13. března přinesla velmi lahodně znějící mixtape. Propojení v jeden celek se ujal DJ DBT a spolu vytvořili dílo, které bude šmakovat nejednomu fanouškovi multižánrového spektra (hip-hop, funk, soul, R&B).

Nejenže má lahodný hlas již na prvoposlech tohoto počinu, ale díky svým hlasovým dispozicím její tvorba nedisponuje odérem sterotypu. 22 skladeb spojených v jednu stopáž o délce 35 minut nemusí zdaleka v potencionálních posluchačích vyvolávat obavy, že by bylo dílo uspěchané a neplnohodnotné. Přirozený řád věcí (Naturalna Kolej Rzeczy), jak tento mixtape nese název, značí, že nám rozhodně není servírováno něco fiktivního a bezpocitového.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná