Světové finále ITF 2005 v Praze!

Není to tak dávno, co i pouhá účast na DJském battlu ITF byla pro domácí krotitele kol z oceli nedosažitelným snem. Po finále východní polokoule a Evropském finále, které u nás uspořádalo ITF Czecho-Slovakia poslední dva roky, přichází letos opravdová pecka. Poprvé ve střední Evropě a rovnou v Praze totiž proběhne letos 17.Prosince ITF finále světové. Prvně tak tedy budete moci pohromadě vidět výkvět DJingu nejen z celé Ebvropy, ale i z USA, Japonska atd atd. Podrobnosti se včas dozvíte.

 

Co je však na pořadu dne mnohem aktuálněji, je nadcházející kvalifikace ITF, probíhající na Hip Hop Kempu. Seznam aktuálně přihlášených DJ's můžete najít zde: Jejich počet se blíží dvěma desítkám, milým překvápkem je návrat Mehdiho a několik nových jmen, včetně jednoho nového DJ teamu z Prahy - Dynamics (o Questablist v all star podobě Brno-Praha-Polsko už jsme psali zde: ) či Trafikova účast "pouze" v kategoriích Scratching a Beat Juggling. Aktuální kompletní info naleznete na oficiálních stránkách www.itfczechoslovakia.com a jen připomenu, že všichni, kdo by se chtěli ještě přihlásit mají poslední příležitost,jelikož jak bylo avizováno, v pondělí 15.8. je definitvní uzávěrka a přihlášky, co dorazí na email info@itfczechoslovakia.com po termínu mají smůlu.

 

Na čase je ale říci si něco i k domácímu finále ITF, kde krom sólových kategorií Scratching, Beat Juggling, Advancement Class přibude ještě X-Perimental Class a kategorie DJ Teamů. Finále pro nejlepší DJ's z Čech, Moravy a Slovenska se koná 16. a 17. září v Pražském Abatonu. V rámci doprovodného programu vystoupí v pátek slováci Moja Reč a Cherry Hill, kteří tam i pokřtí své připravované album "For The Love Of The Art" (o němž vám, vemi brzy přinesem podrobnější info) a v sobotu proběhnou koncerty projektů: Naše Věc (první koncert s novým materiálem po sakra dlouhé odmlce) a JERU THE DAMAJA /USA/!!!!!

 

Podporuj turntablism!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná