Superstar dělá rozhovor se Superstar: John Cena se ptá Snoop Dogga

WWE (celým názvem World Wrestling Entertainment), médium informující o a americkém wrestligu, se onoho času rozhodlo, že započne sérii rozhovorů s názvem Superstars to Superstars, v nichž budou wrestlingoví hráči dělat interview s nějakou známou osobností. A nyní – v nejaktuálnějším díle – přišel na řadu Snoop Dogg, jehož má kompetentní část veřejnosti zafixovaného se slovem Gangsta Rap a Westcoast, a tak právě s ním dělá rozhovor jeden wrestinglových hráčů, který se jmenuje John Cena (Ano, to příjmení Cena možná pochází z Čech).

John Cena: Yo, Snoope, jak se vede?

Snoop Dogg: Jo, jo, v pohodě…

John Cena: Takže na začátek. Co bys chtěl vzkázat čtenářům WWE.com? Tvoje album už je v prodeji a hned na začátek musim říct, že je fakt hustý, prostě se povedlo. Má to skvělý téma a konkrétně ve skladbách, kde účinkuje The Game a Ice Cube, si to fakt hustě dáváš. Máš tam Akona, pak taky Stevieho Wondera a taky se mi líběj tracky z produkce Dr. Dre… No, ale teď k věci. Co bys teda chtěl čtenářům WWE.com říct o svym novym albu?

Snoop Dogg: No, zaprvý je to Snoop Dogg, takže pokud ho znáš, řekne ti to naprosto všechno. Víš, vo čem to je, takže tohle album mě jako ty všechny ostatní dostatečně reprezentuje a ukazuje, kdo jsem. Jsou na něm všechny věci, co se mnou maj něco společnýho… Je v tom kus Gangsta lifu, ale taky dost věcí pro ženský, do klubů, a koneckonců taky pro bouchače, jako seš ty, hehe…

John Cena: No, díky. Ale teď trošku do hloubky – na tom albu máš celkem 21 skladeb a já bych se tě chtěl zeptat na tu osmnáctou, která se jmenuje Beat Up on Yo Pads. Je to vo něčem, co je ti blízký a co máš rád. Je to určený těm dětem, který hrajou v Snoop Football League, kterou vlastníš.

Snoop Dogg: Jo jo, přesně tak. V tomletom songu se jako by vracim do dob, kdy jsem já a mí kámoši byli ještě mladší a zkoušeli nahrávat svý první věci, ve kterejch bylo dost věcí právě vo tom, jak má spolu tým držet pohromadě, a takovýhle věci. No, a teďka mam vlastní ligu, ve který hraje přes 2 000 dětí, a tak jsem tohleto nahrál jako naši hymnu. Všichni kolem nás maj rádi fotbal, i já ho hraju, ale díky tomuhle songu se pořád můžu vracet do dětskejch let.

John Cena: Hmm, třeba kvůli tomuhle songu na mě tohleto albu hodně dobře působí. Myslim, že i třeba jenom kvůli pár takovejmhle trackům máš velkou posluchačskou základnu. Doslova řečeno, udělal’s toho pro scénu fakt hodně a seš interpret, kterej má v hodně věcech navrch. V Hip-hopu máš skvělý jméno, a i proto tě tolik lidí poslouchá. Díky tomuhle albu u lidí sbíráš další body a třeba teď si o tobě někdo povídá a diskutuje o tvym albu. Prostřednictvím tohohle alba šíříš pozitivní náladu a taky lidem ukazuješ, jakej život se má vést, a oni se pak v tobě vzhlíží.

Snoop Dogg: No jasný, to máš v každý profesi. Dost lidí – a hlavně dětí – se v tobě vzhlíží, když tě třeba viděj v televizi, a chtěj bejt jako ty. Ale kolikrát pak ani nemáme možnost jim říct, jak je to vlastně těžký a že to lehce vypadá jenom zevnějšku, jinak je to těžký. Ale jednou nahraju song jenom vo tomhle, všechno jim v tom řeknu.

John Cena: Tak to je dobře, no, to bude hustý. Ale chci se tě taky zeptat na to, jak se cejtíš, když už seš na scéně tolik let a když se tvoje desky prodávaj a když jseš v podstatě takovou ikonou Hip-hopu. Máš fakt jméno, a ačkoliv je na scéně tolik dalších jmen, ty prostě mezi nima vynikáš. Tolik stylů, tolik různejch názorů, to jsou věci, kvůli kterejm tvoje album poslouchám od začátku až do konce. Jakej máš názor na dnešní scénu ve Státech?

Snoop Dogg: Hochu, teď je z toho obrovskej byznys. Někdo přijde na scénu a už chce mít nabouchanou káru, drahý řetězy, vlastní vydavatelství, oblečení, a já ještě nevim co. A hlavně se strašně množej, chtěj pořád víc a víc peněz a taky chtěj, aby se vo nich ve světě co nejvíc vědělo. Dost dobrá scéna by tady byla, když by tak každej tolik natoužil po penězích, fakt že jo… No, a taky jsou ty lidi daleko kreativnější, aby se hnedka nacpali to televize, a tak… To Hip-hop prostě poškozuje a máš tady na výběr – old school, nebo new school. Prostě Hip-hopem musíš žít, není to jenom vo tom, že prodáváš desky. A tady se prodává už fakt úplně všechno! Třeba se mě líbí, když se Hip-hop kombinuje s wrestlingem, to jo. Jsem fakt rád za to, co děláš (pozn. redakce: John Cena mimo své působení ve wrestlingu je také rapper a nahrává alba). Já se synem tě fakt zbožňujeme… fakt že jo…

John Cena: Díky, no… (hlasitě se směje)

Snoop Dogg:  Fakt jsem rád za to, co děláš. Jseš fakt skvělej, a aby to bylo ještě lepší, vezmu si wrestlerskou uniformu s názvem tvýho týmu a nebude to mít chybu.

John Cena: Tak to bys byl hodnej. I když někdy by to vypadalo divně, no, ale… nikdy neříkej nikdy.

Snoop Dogg: Vždycky bys mi udělal laskavost. Nějakýho zmrda bys mi podržel a já bych z něj vymlátil duši. To by byl prdel (hlasitě se směje)

John Cena: Seš můj muž (hlasitý smích). Jinak ještě k tomu albu – dvacátej track s Dr. Dre, to je pro mě taky pecka, asi to nejlepší z celýho alba. A fakt ten seznam těch jmen, který ti tam hostujou, je nuvěřitelnej. Fakt žes to nazval Blue Carpet a taky jsem rád, že to vůbec vzniklo. A jinak čtenářům WWE chci vzkázat, že ten tvůj kousek je v prodeji a ať si ho koupěj. A chtěl bys teda čtenářům něco sdělit?

Snoop Dogg: Tak jo. Lidi, koukněte se na můj animovanej seriál The Adventures of Tha Blue Carpet Treatment, kterej vychází na podporu mýho alba. Vyjde to tak v březnu nebo dubnu. Je to na pointu toho alba, fakt doporučuju.

John Cena: OK, takže album je o něčem a to něco teď bude i v seriálu. No ok. A jinak díky za tvůj čas, kterej si se mnou strávil.

Snoop Dogg: Jo jo, jinak když bys potřeboval, abych někomu nakopal prdel, brnkni, kámo…

John Cena: Neboj, hehe…

Snoop Dogg: Takže se měj a drž se

John Cena:
Jasný, a ještě jednou díky za rozhovor.

Text: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná