Supernatural novým světovým rekordmanem!

Jak známo, 5. srpna proběhl v San Bernardinu masivní festival Rock The Bells. Když na pódiu postupně úřadovala jména jako Planet Asia, Murs, Self Scientific, Visionaries a B-Real, emcee Supernatural "opodál" odstartoval svou pouť za překonáním světového rekordu v délce freestylu, který podle Guinnessovy knihy rekordů dosud držel kanadský rapper D.O., jehož výkon činil osm hodin a pětačtyřicet minut.

Na Living Legends hrající známé fláky typu "Night Prowler" a "Dirty Faces" navázali další zástupci Los Angeles titulující se Dilated Peoples, aby je se západem slunce vystřídali De La Soul, kteří si dokonce s sebou přibrali i speciální hosty Black Sheep. Aby toho nebylo málo, zanedlouho z pódia přilétla otázka, zdalipak by fans nechtěli, aby se k nim připojili ještě A Tribe Called Quest a jelikož byla odpověď kladná, asi víte co následovalo...

Redman sice představil několik svých nových tracků, ale v závěru "oprášil z archívu" věc z jeho deset let sVisionariestaré klasiky "Muddy Waters"´. Když zmíním, že po Funkdoctorově výzvě "If you see a bag of weed on the floor motherf---er, what you gon’ do" dav vyřvával refrén "pick it up, pick it up", asi víte, která skladba zrovna zněla éterem. Právě po  konci jeho how vstoupil na hlavní scénu KeyKool z Visionaries a oznámil, že Supernatural právě překonal překonal světový rekord ve freestylu, jenž nyní činil něco málo přes devět hodin a zápis do "World Book Of Guiness" ho tedy nemine. Jako bonus přidal již ochraptěný Supernat další freestyle, který nemohl jet do ničeho jiného, nežli do nesmrtelné "Shook Ones" od Mobb Deep .

Své si před hlavním chodem večera řekli i Talib Kweli se zpívajícím Mos Defem, které ještě doprovodili jezdci z  labelu Blacksmith - Phil Da Agony a Krondon. Pak už ovšem přišel za Redmanova hecování na řadu Wu-Tang Clan, jejichž koncert si kupříkladu nenechal ujít ani Will.I.Am z Black Eyed Peas. Celému "divadlu" z jeviště přihlížel velký, ručně malovaný, portrét Ol´ Dirty Bastarda, jenž na stejném podniku nechyběl dva roky zpět, a kterému tak staten islandští jezdci vzdávali hold.

Jen pro představu, necelých 8 minut z  loňského Supernaturalova vystoupení je zachyceno tady. Trailer z minulých ročníků, dokumentárního filmu na DVD, které vychází letos a vůbec info je poté k mání na stránkách  www.rockthebells.net a www.myspace.com/rockthebellsfestival.

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná