Substance Abuse hovoří o nahrávání s MC Eiht, Sadat X a Percee P

Eso Tre a Subz popisují proces přípravy desky Background Music.

Dvojice MC’s Subz a Eso Tre vydala své nové album Background Music, na kterém přivítala řadu hostů. Mezi ty nejznámější patří MC Eiht z Compton’s Most Wanted, Sadat X z Brand Nubian a Rhyme Inspector Percee P. Zde oba kalifornští rodáci přibližují vznik jednotlivých kolaborací.

“Flossin'“ feat. MC Eiht
"Beat pro nás udělal Waes One z Oaklandu. Zněl hrozivě, což se nám hodilo k tématu, protože mluvíme o přepadávání lidí. Už od mládí je pro nás MC Eiht legendou. Vždycky jsme s ním chtěli nahrávat. Music To Drive By patří k našim nejoblíbenějším albům. Líbil se mu beat a užili jsme si i natáčení. Správnej chlap."

“Three Sheets to the Wind“ feat. Sadat X
"Nás kámoš Coolzey byl v Los Angeles se Sadatem, který hledal lidi ze západního pobřeží ke spolupráci. Nebyli jsme si úplně jistí, jestli půjde do skladby o pití. Mluvíme tam ale o pozitivech i negativech, takže song v sobě má rozumný pohled na věc. Sadat napsal verš cestou autem do studia. Zabil to."

“Paper Tigers“ feat. Percee P and Myka Nyne
"V LA se konal křest desky, kde jsme měli vystupovat. Subz nemohl, tak jsme šel jen já. Vzal jsem sebou Myka Nyne a kluka jménem Deranj. Někdo mě tam ale opil takovým způsobem, že nakonec hráli jen oni dva. V klubu se stavil i Percee, což nás přivedlo na myšlenku jej spojit s Myka."

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná