Styles P odkládá album na podzim, dostává příznivé reakce

Styles P, jedna třetina bandy The LOX, vydává svou další sólovku "Time is Money". Ta se samozřejmě zpozdila a z původního květnového termínu ji label Interscope posunul na podzim. Album má solidní seznam producentů - The Neptunes, Scott Storch, DJ Hi-Tek, Havoc, Ez Elpee, Elite, Bink, The Alchemist, Neo, Coco Shanel a další. Hosty vyčteš z tracklistu, kde si můžeš poslechnout i první vydařenou singlovku "I'm Black".

Redaktoři magazínu XXL, kteří už měli možnost desku slyšet, ji ohodnotili jako XL (tzn. 4 z 5 bodů), takže o jejích kvalitách nemusíme pochybovat. Jinak celí The LOX hlásí na letošní zimu návrat s albem "Live, Suffer, Celebrate".

Styles P - Time is Money:
01 Leaving The Game
02 So Serious (feat. Lil' Jon)
03 Still P
04 I'm Black (feat. Marsha of Floetry)
05 Already Made It
06 Kick It Like That (feat. Jagged Edge)
07 Fire And Pain (feat. Sizzla)
08 It's All Wrong
09 First In Line (feat. Mario Winans)
10 Favorite Drug
11 Shots Fired (feat. Jadakiss)
12 Sweet Sixteen
13 Testify (feat. Talib Kweli)


Novinka z 5.4.2005 (Os10)
Styles P se vrací s druhým albem
David Styles a.k.a. Styles P ze sebranky The LOX (jak známo, kromě něj jsou v týmu ještě Sheek a poslední dobou hodně skloňovaný Jadakiss), s nimiž má na kontě dvě dlouhohrající alba "Money, Power And Respect" a "We Are The Streets" z roku 1998, respektive 2000, se pomalu chystá na příchod svého sólového počinu "Time Is Money". Ten, pokud se tedy nestane nic nepředvídatelného, vyjde 24. května letošního roku u Interscope Recoreds a naváže na jeho starší věc "A Gangster And A Gentleman". Za pilotní singl byla vybrána skladba "I´m Black", která se honosí podkladem od Alchemista a hostuje na ní Marsha z Floetry. Kromě zmíněného beatmakera z kempu Soul Assassins, se na tomto LP dále "nechají slyšet" i jména jako Havoc, Scott Storch, Swizz Beats a další.

Neúplný tracklist:
Push On Em (w/ Swing)
So Serious (w/ Lil' Jon)
Leaving The Game
Kick It Like That (w/ Jagged Edge)
I’m Black (w/ Marsha of Floetry)
First In Line (w/ Mario Winans)
Favorite Drug
Shots Fired (w/ Jadakiss)
Testify (w/ Talib Kweli)

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná