Střechu nad hlavou už Pharoahe Monch má - je na řadě sklizeň ovoce.

Zatímco moře emcees, kteří nemají co říci, vydává jako na běžícím pásu, polovina kultovních Organized Konfusion, jehož díky hitu "Simon Says" zná "každý franta vod vedle", již víceméně "mlčí" 7 let, nebo kromě hostovaček, z nichž můžu pro zajímavost vypíchnout třeba kolaboraci s Linkin Parkem nalézající se na jejich čtyři roky staré desce "Reanimation", dá se říci nevydával od roku 1999, kdy na scéně sólově debutoval klasikou "Internal Affairs, na níž se právě v úvodu zmíněný track i v remixové verzi nalézá.

 

V letošním roce ovšem definitivně všechny ledy roztají - v plánu je druhé řadové album s pracovním názvem "Desire". Reprezentant Southside Queens před časem nalezl novou střechu nad hlavou v podobě smlouvy u Steet Records Corporation (SRC), které již tři roky šéfuje bývalý boss Loud Records Steve Rifkind, jenž v nabídkové přetahované o Monchův podpis dokázal porazit takové giganty jako Shady Records, Sony, či Diddyho Bad Boy. Jen doplním, že label, jehož roster obsahuje i Terror Squad nebo Davida Bannera, disponuje distribuční úmluvou s Universalem a ještě před očekávaným albem by se na něm v následujících dvou měsících měl urodit mixtape, jež všem budoucím věcem plánovaným na druhou polovinu roku předejde.

 

Sám Pharoahe okomentoval délku hledání nové domoviny následovně: "On a creative and business level, I’ve never been this excited. I’ve had the time to work on this album, and being a perfectionist, it’s really come to fruition. It’s very soulful, very gospel, a fresh, new sound for me. It shows so much growth spiritually, almost as if I’m a new artist. When I play the record for people, that’s how they hear it." Na počinu, který zatím nemá stanoven žádný konkrétní termín vypuštění, by se měla na produkci mimo jiné předvést jména jako Lee Stone či Denaun Porter a co se týče vokální stopy, v tracklistu by měl mít své místo i třeba Justin Timberlake.

 

 Zdroj: HipHopGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná