Stoupe hlásí návrat k Jedi Mind Tricks. Nové album vyjde do konce jara!

Stoupe, jenž před několika lety opustil bandu Jedi Mind Tricks, protože dle slov Vinnieho Paze "ztratil vášeň pro hiphopovou produkci" si udělal pěkně dlouhé a barevné prázdniny. Kromě svého producentského alba "Decalogue" pracoval také na několika triphopově laděných albech jako "A Bright Cold Day" se zpěvačkou Liz Fullerton nebo "The Waiting Wolf" v rámci projektu Vespertina.

Jedi Mind Tricks pak vydali v roce 2011 album "Violence Begets Violence", kde Stoupeho řemeslo zastoupili vybraní producenti z řad fanoušků. Ačkoli nelze poslednímu albu upřít jeho kvality, ba dokonce se podařilo obstojně ztvárnit jeho specifický rukopis zakotvený v samplingu latinskoamerických melodií, nejeden fanoušek jistě uvítá informaci, že Stoupe se vrací zpět k iniciálům JMT.
 
A není to jediná zpráva, která z Enemy Soil dorazila. Znovuzrozená kapela totiž už od prosince kraluje ve studiu, kde připravuje nové album s názvem "The Thief And The Fallen", jehož release je plánován na termín 2. června. Pokud se tedy situace v Enemy Soil do té doby nezmění, můžeme se těšit na říznou reminiscenci dob divokých a ještě nedávno minulých. Níže si můžete prohlédnout ilustrovaný cover.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná