Stojí Papoose na prahu Jive Records?

Server HipHopGame před pár dny přinel zprávu, že Papoose, jenž je známý díky velkému počtu mixtapů, které do hry neúnavně posílá od roku ´98, podepsal kontrakt s Jive Records, za což měl v rámci "podpisového bonusu" obdržet sumu kolem 700 000 dolarů. The Lyrical One, jenž loni na Justo Award triumfoval v kategorii "The Best Undeground Rapper Of The Year", a kterého díky jeho přednesu mnozí přirovnávají k mrtvé legendě Big eLovi, údajně vedl s Jive a potažmo deejayem Kay Slayem rozhovory celé měsíce, takže se nejedná o žádné spontánní rozhodnutí.

To, že se osmadvacetiletý reprezentant brooklynského Bedford-Stuyvesant objevil v Joeově singlu "Where Ya At, který do oběhu vypustilo právě Jive Records, jen všemu výše vyřčenému nahrává. Ovšem za tvzení, že se jeho nadmíru očekávané LP "The Nacirema Dream" urodí již v říjnu či listopadu tohoto roku, bych ještě ruku do ohně nedal.

Co se týče ostatních věcí okolo dotyčného labelu, Busta Rhymes by do rosteru mohl přivést svého brooklynského chráněnce jménem Labba, jenž už se kupříkladu podílel na remixu songu "Yo" od Chrise Browna. Jive Records se v současnosti také vehementně zajímají o údernou female emcee Remy Martin (údajně je zasnoubená právě s Papoosem) z Terror Squad, jež v médiích vždycky tvrdila, že není spokojená, jakou cestou se vydává společnost SRC Records stojící za její sólovou prvotinou.

Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná