Stírače stírají, scéna se páruje a Mario mění a odkládá

Možná vám neuniklo, že v době, kdy hip hopové páry Kurupt & Gail Gotti nebo Nelly & Ashanti oznamují blížící se sňatky (takový Michael Jordan však činí naopak), se činí i mladý R&B zpěvák z Baltimore, jenž používá takřka totožné jméno jako jedna kultovní retro postavička z videoher. Autor hitového singlu "Let Me Love You", který pro něj otextoval kolega Ne-Yo a díky němuž ho zná snad úplně každý, ovšem narozdíl od výše zmíněných neprozrazuje nic ze svého osobního života a zaměřuje se na profesní stránku věci.

První novinkou je změna názvu jeho připravovaného alba s pořadovým číslem 3 na "Effortless To Go", což srozumitelnou formou objasňuje hned vzápětí: "I thought it was the best title to describe where my mind is at the moment. I feel that there's nothing that's impossible. I hope that [his new movie] 'Freedom Writers' is successful and that the album is successful. Go! just explains a perception on life, and my perception is to just go get it. If you're looking for something and you want it, you just gotta go get it."

S deskou se sice původně počítalo již v posledních měsících právě skončeného roku, leč výrazný přesun znamená, že se vše za asistence jmen jako Alicia Keys, Tyrese, Cassidy, Nelly či Sean Paul, udá až 4. dubna. O produkci se podělí Scott Storch, Terry Lewis, Jimmy Jam nebo The Neptunes, kteří mimochodem stojí i za titulním singlem "Go!", jenž si společně s novinkami typu "How Do I Breathe" a "Crying Out For Me" můžete poslechnout na jeho MySpace.

Zpěvák, mezi jehož zdroje inspirace kupříkladu patří Boyz II Men, Marvin Gaye, Quincy Jones či Jay-Z, podle statistik zraje jako víno. Pět let starý eponymní debut dosáhl na zlato a poslední studiovka "Turning Point" z roku 2004 sbírala jednu platinu za druhou. Jestli bude pokračovat vzestupná tendence i nadále se ale dozvíme až na jaře.

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná