Stejně jako J. DIlla či MF Doom...Mac Miller prý před svou smrtí pracoval na albu s Madlibem

Panečku, tohle je zpráva s velkým Z. Šušká se, že oblíbenec velké spousty fanoušků Mac Miller před svojí smrtí nahrával album se skvělým producentem Madlibem.

Město Pittsburg nacházející se ve státě Pensylvánie známe hlavně díky Jardovi Jágrovi, ale jeden z dalších hlavních důvodů, proč si vybavit toto místo, bude díky jménu Mac Miller. Výbornej rapper narozenej teprve roku 1992 nás bohužel 7. záři 2018 opustil.  Měsíc před smrtí Mac vydal album "Swimming"P. Ovšem v posledních dnech světěm proběhla velká zpráva.
 
Ve středu 20. 2. zveřejnil DJ Booth rozhovor s veteránem a producentem Thelonious Martinem, s nímž Mac dost často spolupracoval. V interview se mluvilo o rapperově dědictví a na závěr rozhovoru vypustil zpovídaný ze svých úst naprostou bombu. Mac Miller údájně před svojí smrtí spolupracoval se starším bráchou rapujícího producenta Oh Noa - Madlibem.
 
Madlib byl členem legendární crew Lootpack, patří mezi ultimátní beatmakery a spolupracoval s lidmi jako Jay Dilla, MF Doom, Guilty Simpson, Talib Kweli a spoustu dalších. Každopádně napadlo by někoho, že by spolu mohla spolupracovat tahle dvojice? Posmrtné album by bylo skvělou zprávou pro milióny fanoušků EZ-Maca, no a ještě když na to dohlíží renomovaný Madlib. Hmm, nechme se překvapit. Album by se mělo jmenovat "Maclib".

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná