Stahuj zdarma Ante Portas od Headdyho

Headdyho sólový debut Hlava Nehlava z roku 2006 se zapsal do historie jako vůbec první album, které bylo poskytnuto známým českým hip-hopovým protagonistou zcela zdarma k downloadu. Za dobu funkčnosti linku na stažení této možnosti využilo na 50 000 posluchačů. Nový aktivní link na download alba Hlava Nehlava naleznete zde. Důležitější zprávou dne ale je, že k downloadu teď nabízí i své druhé album Ante Portas.


Headdyho druhé album Ante Portas vyšlo těsně před koncem loňského roku pod hlavičkou Base Records a stejně jako u prvního CD se i teď Headdy rozhodl opět legálně zpřístupnit svoji tvorbu lidem přes internet. Co k tomu říka on sám? "Že budu dávat časem i toto album ke stažení jsem věděl od začátku. Tím vůbec nechci zpochybňovat důležitost originálu a vděčnost těm, kteří si ho koupili. To ostatně můžou pořád a za support jim určitě patří velký dík. Ale dnešní doba si žádá využívat různé komunikační kanály a i v případě downloadu jsem chtěl přijít zase s něčím novým a originálním, co tu ještě nebylo. Vymyslel jsem si určitý koncept interaktivního flashového menu alba a tohle je výsledek. Hlava Nehlava jsem dával jako dárek na Vánoce, Ante Portas je dárek na prázdniny.“


Tohle balení navíc obsahuje také bonus v podobě společné skladby s polskými velikány Trzeci Wymiar. Teď už stačí jen stáhnout album (pro PC i MAC jeden společný soubor), rozbalit, kliknout na *.exe soubor (Headdy - Ante Portas) a zaposlouchat se do alba, případně se podívat na videoklipy (pokud jste připojení na internet), fotky nebo i objednat originál.


Download (+ návod na stažení):
Headdy - Ante Portas
Headdy - Hlava Nehlava

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná