Stáhni si rapový mixtape od R&B zpěváka Tyreseho

Po loňském rapovém nákladu "Best Of Both Worlds", který namísto milostných balad adresovaným něžnému pohlaví představil mluvené slovo, se sedmadvacetiletý R&B zpěvák Tyrese Gibson opětovně pokouší obnovit své alter-ego Black-Ty a výsledkem jeho snažení je jeho druhý hip hopový mixtape "Ghetto Royalty". 

Svůj krok si kalifornský rodák, jenž se mimochodem objevil i ve snímku "Fast 2 Furious", obhájil následovně: “I just give my heart out on the mic, and I really look at this as ‘no one has ever heard Black-Ty rhyme in the masses. This is their shot at hearing me, and they can get it before the actual album comes. I’m the same person, but Black-Ty can say shit that Tyrese can never get away with as a singer. My image as a singer is a lot more edgy and safe, and Black-Ty just takes off…he just goes. I look at this as a way to satisfy people’s curiosity. Here’s my way of really showing people some of the things I’m capable of before my actual album comes out. At the end of the day, people are saying ‘I’m used to you doing one thing.’ You can’t really base what you’re looking to do with your life on anybody else’s opinion. You just got to go out there and make shit happen.”

Jednadvacet tracků čítající mixtape uvede i příspěvky od lidí jako Memphis Bleek, Cassidy, Eric Sermon, Kurupt, Big Tigger, nebo Stevie Wonder a jeho účel je jasný - připravit početnou fanouškovskou základnu na nadcházející (a v pořadí již čtvrté) album "Alter Ego", kterým bude dvoj CD vycházející 5. prosince u J Records. Mezi spolupracovníky jsou očekáváni Method Man, Mannie Fresh, Kurupt, Snoop Dogg, Too Shoort, Lil´ Jon a Scott Storch, jehož zdejší absenci bych se podivil.

Mixtape Ghetto Royalty

Zdroj: Vibe

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná