Stáhni si nové tracky od Evidence či Kool G Rapa

Po delší době tu máme opět novou sérku tracků, které v současné době okupují internet. Minule jsme se věnovali třicetimilionovým Bone Thugs-N-Harmony, Termanologymu a Ifamous chráněnci 40 Gloccovi. Dneska si představíme nové tracky od Soopafly z Californie, Kooladův remix Evidencova posledního singlu.

 

Soopafly je felánek a oficiální třetí člen Tha Dogg Pound – Kurupta a Daze Dillingera. V současný době Soopafly vydává online nové album "Bangin' West Coast". To si můžete pořídit na jeho myspace stránce za slušných 10 doláčů. Na albu o sobě dává vědět celá stará škola západního pobřeží - Daz Dillinger, Kurupt, Snoop Dogg, Nate Dogg, Damani & B-Real, slušná sestava, že? My vám dnes nabízíme ke stažení track Ready ve kterém Soopaflyovi hostují jeho parťáci Daz a Kurupt. Stahuj zde.

 

Evidence nás loni poctil svou návštěvou společně s jeho populární partou Dilated Peoples a na podiu rozhodně předčil mého oblíbence Rakaa Iriscience. No a Ev v březnu vydává své nové album The Weatherman, které mu vydají u ABB Records. Jako první singl z desky vylezl track Mr. Slow Flow. V originále mě tahle věc nějak za srdce nevzala, teď se však dostal ven rmx od chorvatského talenta Koolada, stahujte tady.

 

Jedním z nejpodceňovajších lidí ve hře je samozřejmě hispánský talent Domingo, který produkoval už pro taková jména jako Big Pun či KRS ONE, Rakim. Jeho solo deska The Most Underrated už měla být na pultech obchodů dávno. Kvůli pirátství však musel release oddálit zatím na neurčito. My vám dnes přinášíme nový track, na kterém Domingovi rapuje legenda Kool G Rap. Domingo f. Kool G Rap – 100 Roundz stahuj tu.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná