Stáhni si mixtape s lidmi jako Snoop Dogg nebo The Game zadarmo!

Po týdnu tu mámě opět příval nové hudby, která koluje po internetu. Minule jste měli možnost ochutnat nové věci od Rugged Mana, Smif 'N' Wessun či Blaq Poeta. Tedy podzemních jezdců z levého pobřeží. Dnes se můžete těšit například na nejnovějšího koně ve stáji Dr. Dreho – Bishopa Lamonta.


Jak psal nedávno Bobby, Bishop Lamont je nejnovějším emceem na labelu krále západu(The Game jistě promineJ)Dr. Dreho. Ten má letos, ještě před nekonečně oddalovaným albem "Detox" vydat svou prvotinu “The Reformation“, pod jejíž produkcí by se měli podepsat esa jako Dj Premier, RZA, Pete Rock, Scott Storch, Dj Khalil a samo Dr. Dre. Což je teda tým jak prase, že? Dneska tu máme track ve kterém si zarapoval kromě Bishopa také Young Dre a o produkci se postaral výše zmíněný Dj Khalil. Bishop Lamont & Young Dre - "Cheah Beah!" stahuj zde:

 
Dalším žolíkem ze západu je mně doposud neznámý Young Joker, kterého si vzal pod svůj patronát platinový hitmaker Meech Wells. Tenhle talent z Comptonu v poslední době připravoval svůj premiérový mixtape "The Takeover", který dal překvapivě celý volně ke stažení na internet, což je o to překvapivější, když na něm účinkují lidé jako The Game, Snoop Dogg nebo Kool G Rap. S tím, že o produkci se postaral Meech Wells a jeden track obeatovali Street Runners. Mixtape stahuj tu:

 
S další peckou se přesuneme zpátky do starého dobrého New Yorku z legendou žánru Kool G Rapem, který v současné době připravuje své další album
“Half A Klip“, jež má vyjít na Chinga Chang Records v březnu letošního roku. A jelikož je G Rap jeden z nej lyriků, pro úvodní singl se spojil s nejlepším beatmaker Djem Premierem a vytvořili track "What's More Realer Than That". Nic není. Stahuj tady

 

Zdroj: SpineMag, DubCnm

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná