RUKAHORE_SHOP_BANNER

Stáhni si mixtape od K-Otix

Před svým novým albem "48 Seasons", které je již hotové, pouští texasaská parta K-Otix pro své fandy do oběhu mmixtape, nazvaný "C.I.G.A.C (Can I Get A Check?)".

Mixtape by měl obsahovat klasický mixtapeový materiál, tedy různé freestyley, starší kladby, ale i jednu z nejnovějších a nejkontroveznějších "George Bush Doesn't Care About Black People“.

Album "48 Seasons" od jedné z u nás nejpopulárnějších kapel vychází pravděpodobně ještě letos, nebo na začátku příštího roku na zatím neupřesněném labelu.

K-Otix - C.I.G.A.C (Can I Get A Check?) MixtapeNovinka z 20. 8. 2005 (Shaft)

K-Otix makají na nové desce

Kapela, která asi dodnes vzpomíná na kulisu při jejich vystoupení na druhém ročníku Hip Hop Kempu, bude vydávat novou desku.


Ta se bude jmenovat "48 Seasons" a vyjít by měla na konci léta. Zajímavostí je, že jediný track na albu neprodukoval dříve dvorní producent The Are. Už na loňském koncertu v Abatonu byl zastoupen obrovitým DJ Cozmosem a nyní se The Are trochu osamocuje, přesto mají být vzájemné vzathy pořád dobré a normální.


Každopádně, deska tedy vyjde na konci léta a předcházet jí bude singl "Gotta Love It".


Novinka z 3. 2. 2003 (K-Hill)
AKT: K-Otix plánují pár chodů
K-Otix
jsme mohli zažít v Akropoli při jejich krutém koncertě. No a protože jsou hodně aktivní musíme si říct, čím nás za poslední dobu mohli překvapit a čím nás ještě překvapí.
Tak předně, jelikož jsme s nimi zůstali v kontaktu, což můžete vidět i v BBaRáKshopu, kde snad ještě zůstalo pár kousků jejich věcí, a chystáme je sem přivést ještě jednou, a to na akci u nás největší. O tom ale až později.

Nebudu se o K-Otix déle rozepisovat, tady si můžete přečíst o nich podrobný profil od Affra.

Rok 2001 byl zasádní jejich deskou "Universal", kde byla sada takových nářezů, že by se cukráři z učiliště styděli. K-Otix odjeli velikou šňůru po celém světě, ale to neznamená, že nepracovali na nových věcech. Naopak.

Rok 2002 přinesl dva nosiče, další album či doubleEP "The Black Album", jakýsi dezert (ale sakra krutý) před chystanou další deskou, která by měla vyjít toto léto (na koncertu v Praze už hráli asi dvě pecky).

Na "Black Album" se oba dvorní MC´s, Damien a Mic představili každý polovinou, svým rázným rapem. Změna je znát v produkci, tu nešéfoval jejich druh z kapely The ARE, ale zcela neznámá dvojka K (z kapely Example), DJ Cozmos a pak i Damien sám. Dvorní producent K-Otix, The ARE - štíhlý běloch mezi obrovskými černými MCs totiž pracoval též na sólu - produkční desce s hosty "Hustler´s Theme".

Tracklist desky "Black Album", které bylo určeno pouze pro evropské účely při promo turné s Lone Cats, které měla Praha čest vidět.

Mic's Side
[01] Intro
[02] The beginning
[03] Knick knack
[04] Enterprising
[05] M.I.
[06] You / Me
[07] Big dy mons
[08] Anger management
Damien's Side
[01] Second coming
[02] Do it (featuring K of Example)
[03] Ambrosia
[04] What about me
[05] R.N.T.M.
[06] First day
[07] The beginning


fotoreport od Qleše

živáč od K-Hilla

K-Otix sajta


NOVINKA Z 29.6. (K-Hill)
K-Otix dřou jak otroci!
Producent rozlobené kapely K-Otix se jmenuje Russel Gonzalez, ale můžeme ho znát pod přezdívkou The ARE. Se svýma kámošema z kapely (jmenovitě Mic a Damien) těžce makaj na nových singlech K-Otix ke svému připravovanému albu, který by rádi doplácali do konce v několika nastávajících měsících. Kdo si ještě pamatuje na loňské album "Universal" (recenze bbr05, Affro 8/10), pamatuje ostrou desku. Samotny ARE ještě pracuje na soukromém beat albu, kde svou produkci doplní svymi rymi a samozřejmě si pozve ještě další maníky na majk. V podstatě už dokončil produkční složku věci a teď už jen chybí rapy a aranžmá. Stejně tak tedy tohle album, jako to celoskupinové by se mělo objevit zcela jistě na podzim, maximálně počátkem zimy. Jeden track má ARE pochystaný pro MC z kapely Lone Catalyst, J-Sandse, pecka se jmenuje "Manifest" a vyjde s největší pravděpodobností jako singl. Další pecku má schovanou pro Revanon. K tomu stihnul (jak jsem již kdysi dříve informoval) poblublat tóny na vycházejícím album Truth Enoly na Solid Records. Na jednom singlu od Enoly i porapoval, nese název "No way, no how" a vyprodukoval ho Ge-ology, který se v poslední době blízkl po důsledném výběrovném řízení remixem na Pete Rockovu pecku "This is what they meant" od Grand Agenta.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná