RUKAHORE_SHOP_BANNER

Stáhni si dvě alba od freestyle vraha Big Prime a poslechni i nový track

Big Prime je sice prozatím neznámé jméno, ale vše mu hraje do karet tak, aby se za rok stal králem nezávislého Chicaga. Ono už jen prozatimní bio o něčem svědčí. K battlení se Big Prime pořádně dostal tak, že jel jednou do New Yorku, kde v rámci jediného týdne objel dva masové veřejnosti nejznámější freestyle battly, tedy Blaze Battle od HBO a Dfx Battle od Mtv. Na obou battlech Big Prime nijak nevyhořel a naopak si tam vydobyl respektuhodné postavení. Své si zkusil i naopak na nezávislé scéně ceněném battlu na Scrible Jamu.

 

Každopádně, jak řekl Adeem: „Z battlů se kariéra pořádně postavit nedá“, takže Big Prime naplno maká i ve studiu na novém albu. Produkce je to, co bývá kamenem úrazu na deskách veškerých freestyle mc´s, jenže Big Prime se paktuje s partou Molemen, což je při její kvalitě nesporné plus.

 

Pro fandy připravil Big Prime dvě příjemná překvapení. Jedním z nich je nový track “War Journal“, který si můžete poslechnout níže, a druhým volné nabídnutí svého staršího alba a ep ke stažení, na která vás navede link níže.

 

Big Prime – War Journal

 

Big Prime - That Was Then, EP

 

Big Prime - Middle Ground Album

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná