RUKAHORE_SHOP_BANNER

Spolupráce na novém Gangsta Grillz mixtapu vázne

V dalším pokračování série „Gangsta Grillz Mixtape“ plánoval DJ Drama těžit ze spolupráce s dobře zavedenou dvojicí Outkast. Bohužel, zatím spolupráce ze strany vytíženého Andre 3000 neuvěřitelně vázne. „Je to poněkud náročné … nechci nic nalhávat. S božím požehnáním z něj snad něco dostaneme. Byl do projektu sice celý natěšený, ale přinutit ho, aby se pustil do rýmů je tvrdý oříšek!“, přibližuje Drama situaci. Je docela možné, že celý projekt nakonec padne, v tom případě má ale Drama v zásobě další emcees. Vážně uvažuje například o Young Buckovi.


Mezitím si lepší náladu přípravou oficiálního dlouhohrajícího Gangsta Grillz alba a vůbec v této souvislosti nešetří odvážnými výroky. Na produkci by se měl výraznou měrou podílet kolega z AphilliatesDJ Don Canon. K vydání již prakticky připravenou desku s hostujícími Young Buckem, Lil' Waynem, T.I. či Young Jeezym, přirovnává k hiphopové klasice, která se stane základem nového hnutí. Přestože to bude jeho první „plnohodnotné album“, nebojí se jeho význam přirovnat k Dreho „The Chronic“.


Na závěr bych jen dodal, že v neděli 6. srpna DJ Drama obdržel v rámci prvního ročníku udílení Ozone Awards na Floridě dvě ocenění – Best Mixtape DJ a Hustler Award.

 


 


Zdroj: HipHopDX, Nobodysmiling

 

Související články:

DJ Drama nabízí podrobný pohled do zákulisí hudebního průmyslu


 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná