Společné i sólové projekty dua Outkast

Poté, co společnost Universal Pictures získala kompletní práva, mohou se Outkast konečně naplno vrhnout do výroby filmu s pracovním názvem ''My Life In Idlewild''. Mělo by jít o muzikál ze 30. let, sledující snažení dvou umělců z jihu. Vedle Andreho 3000 a Big Boie se má ve snímku ukázat řada dalších nadaných (byť v našich končinách většinou méně známých) herců a zpěváků včetně Macy Gray. Má jít o celovečerní debut Bryana Barbery, který pro Outkast režíroval řadu videoklipů. Soundtrack obstará dvojice osobně, prý zcela v jejich duchu.


Andre 3000 sám si aktuálně zahrál hned v několika jiných filmech. S Johnem Travoltom a Cedricem The Entertainerem v ''Be Cool'', s Markem Wahlbergem a Tyresem v ''Four Brothers'' nebo Guy Ritchieho ''Revolver''. K tomu dostal zelenou pro kreslený seriál pro Cartoon Network. Název zatím není znám, inspirací by ale měl být Andreho vlastní život, jeho alter ego Johnny Vulture, což je onen kytarista z klipu ''Hey Ya''. Andre má být vypravěčem a samozřejmě obstarat hudební režii. Pokud vše vyjde dle předpokladů, bude série vysílána v rámci programu ''Adult Swim'' v průběhu následujícího roku.


A Big Boi? Ten spustil nový label Purple Ribbon a k osmému listopadu chystá vydání kompilace ''Big Boi Presents Got Purp Vol. 2''. Video k jejímu prvnímu singlu Kryptonite (I`m On It) je již hotové a můžete jej shlédnout. Hostují v něm Killer Mike, Blackowned C-Bone a Rock D.
Zdroj: SOHH, About, NobodySmiling.com, AllHipHop, Softpedia news, MTV.TV news, ...
Novinka z 10. 11. 2004 (Krysa)
Outkast se možná vrátí ke svému starému stylu

Zrovna od Outkast bych to dneska nečekal, nicméně se chtějí vrátit k syrovému rapu. Aspoň to tak tvrdil Big Boi v nedávných rozhovorech. Atlanská dvojka v těhle dnech nahrává album s názvem "10 the Hard Way" (že by hledali inspiraci na albu 213?), které bude obsahovat deset tracků v produkci od Organized Noize s drsnějším rapem, než dělali poslední dobou.


Jak jsem před časem informoval o jejich soundtracku k filmu "My Life in Idlewild", který se v současnosti točí v Jižní Carolině, ten stále Outkast plánují vydat, a to ještě před zmiňovaným desetitrackovým LP.


Novinka z 18. 6. 2004 (Krysa)

Outkast plánují dvě alba
Světem se začaly šířit zprávy o rozpadu téhle Atlantské dvojky. André 3000 řekl něco ve smyslu, že vztahy s jeho parťákem nejsou nejlepší, ale přesto hodlají nahrát minimálně ještě dvě alba. Já můžu říct jen to, že tenhle slib se pomalu a jistě stává realitou. Big Boi informoval, že Outkast tráví v těchto dnech čas ve studiu, kde připravují dvě dlouhohrajky.

Jedna deska bude soundtrack k filmu, kde si oba dva zahrají a druhá připravovaná věc je klasické studiové album. Skupina doufá, že bude připravená vypustit ho už v listopadu s tím, že to bude hardcorové album kompletně v produkci Organized Noize, kde budou oba členové převážně rapovat a z menší části se dočkáme i experimentů podobných obsahu posledního alba "Sparkerboxxx/The Love Below". Zda budou tohle opravdu poslední dvě desky Outkast se ukáže až časem.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná