Spojení Mighty Mi a Vast Aire

Předpokládám, že každému obě jména něco řeknou, nebo by alespoň trochu měly. Vast Aire je polovička Cannibal Ox, jejichž album "Cold Vein" leckdo považuje za to nejlepší, co kdy na Def Jux vyšlo. Vast vydal letos své sólo album "Look Mom…No Hands", které sice nezvadalo všechny ze židle, ale osobně jej považuji za dobré. Druhou půlku Cannibal Ox tvoří Vordul, který taky vydává své sólo, ale protože Vordul je tím více zataženým, hledá Vast Aire projekty, kde by se mohl realizovat.

Teď narazil na Mighty Mi, člověka, kterému patří label Eastern Conference Records, na kterém vychází samé dobré desky od společných kompilací až po soukromé projekty. Mighty Mi je ale i polovina High & Mighty, kde už vyprodukoval spoustu kvalitních alb jako. V podstatě všechny alba od High & Mighty jsou velice dobrý.

A tihle dva umělci se dali dohromady a začátkem dubna vydají album "The Best Damn Rap Show". Produkci má pevně v rukou Mighty Mi a mikrofon zase Vast, takže na albu je jen jediný host Tame One. Tohle album bude stát za to, 4. dubna.

Vast Aire & Mighty Mi - "The Best Damn Rap Show":
01. The Best Damn Rap Show
02. What Goes Up
03. Taboo
04. The Workover
05. Friendly Fire
06. Fighter Pilots feat. Tame One
07. Buck 50 Express
08. Black Sunday
09. Vintage
10. Aire Maestro
11. Buttafly Knife
12. Off The Board

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná