Splash s 9th Wonderem již co nevidět

Jak už v předchozí novince avizoval Krysa, Splash se stal posledním mohykánem ze Severní Karolíny, jemuž ještě za velmi výhodnou cenu "ušil beaty na míru" jeden z nejžádanějších producentů poslední doby (Buckshot, Jean Grae, Memphis Bleek, Big Pooh a vůbec celá Justus League family by mohla vyprávět) a jedna třetina projektu Little Brother - 9th Wonder. Ten na jeho desku, jež nese název "The Ripple Effect" a vyjde 20. září letošního roku u AMP Truth Records, dodal devět podkladů, což už nemá moc daleko k monopolu (kromě něj se instrumentálkami prezentují, mé osobě nepříliš známí, DJ Elementz, Picasso a K Slack, s tím, že po jednom tracku si připsal i Khrysis z The Away Team a samotný Splash). Na mikrofonu se pak představí Jean Grae, Supastition, či, dres stejné sebranky oblékající, L.E.G.A.C.Y.. Něco málo jsem už slyšel a domnívám se, že ambice Splashovy desky budou šahat rozhodně výše než letošní ambice Tescomy Zlín v právě započatém ročníku 1. Gambrimus Ligy.

 

Tracklisting:
01. Intro (produced by DJ Elementz)
02. Sun Splash (produced by 9th Wonder)
03. Bobb’n Ya Head (produced by 9th Wonder)
04. Why (produced by 9th Wonder)
05. Another Day f/Jean Grae (produced by Picasso)
06. Do You (produced by 9th Wonder)
07. So Feminine (produced by 9th Wonder)
08. Fake Skit
09. Fake Ones (produced by 9th Wonder)
10. Home Skit
11. Hold On (Almost Home) (produced by K Slack)
12. Right On Time (produced by Khrysis)
13. Feels Good (produced by 9th Wonder)
14. Chatter f/L.E.G.A.C.Y. (produced by 9th Wonder)
15. Life (produced by Picasso)
16. Last Run f/Supastition (produced by Splash)
17. Power Moves (produced by 9th Wonder)

 

 

Novinka z 26. 12. 2004 (Krysa)

Žádný splašky od Splashe

Když se řekne Splash, vybaví si hodně z vás gigantický letní hiphopový festival v Německu. Stejné jméno si ale zvolil rapper ze Severní Caroliny, který koncem ledna vydává své debutové album "The Ripple Effect" na labelu Amplified Truth Music. Na to bychom si měli dát bacha, protože za většinu beatů bude zodpovědný 9th Wonder, který sdělil, že Splash je poslední rapper z této oblasti, pro kterého bude produkovat "za babku".

Další produkci obstarají Picasso, K-Slack a rozjíždějící se Khrysis. Seznam hostů skrývá jména jako Jean Grae, L.E.G.A.C.Y. a Supastition, s nímž Splash pracuje na společném EP. K první tisícovce kopií bude přibalen ještě druhý disk s instrumentálkama.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná