Snoopův osmý sólový výkřik se decentně oddálil

To, že se na nový materiál ze Snoop Doggovy boudy čeká déle než od července, kdy se pětatřicetiletý rodák z kalifornského Long Beach nechal slyšet, že v průběhu jeho příprav nahrál přes 300 tracků, z nichž ve finále prošlo sítem pouhých šestnáct nejlépe se hodících kusů, je známá věc, nicméně původně ohlášený termín 19. října se přeci jenom dodržet nepodaří a rapperův osmý sólový opus "Tha Blue Carpet Treatment" vyjde prostřednictvím Doggystyle/Geffen až 21. listopadu.

Po dříve zveřejněné skladbě "Real Talk" se před časem dostal do oběhu i nový singl "Vato", jehož videoklip si odbyde premiéru příští týden. Produkčně za ním stojí The Neptunes a o mikrofon se člen západopobřežní sebranky 213 podělil s B-Realem ze Cypress Hill. Hlavní aktér, jenž zastává u Koch West funkci "C.E.O.", a který brázdí scénu přibližně od roku 1991, poté k songu poznamenal, že ho napsal, aby podpořil jednotu mezi černochy a latinoameričany v jeho rodné Kalifornii. "It's about time we start to fight for each other rather than fighting against each other. I have homies from all cultural backgrounds and love all of my brothers, black and brown. There is nothing that can stop us from creating a better future for ourselves, for our families and generations to come if we all came together."

Očekávanou desku, jež na produkci představí elitní jména Dr. Dre, Timbaland, Rick Ross a The Neptunes, vokálně podpoří pestrá paleta hostů ve složení Stevie Wonder, Ice Cube, The Game, Brandy, R. Kelly, či MC Eight, což disponuje velkými předpoklady (minimálně) vyrovnat předchozí LP "R&G (Rhythm And Gangsta): The Masterpice" z roku 2004, jehož se ve Spojených státech prodalo 1,7 milionu kopií.

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná