RUKAHORE_SHOP_BANNER

Snoopův bratr s bratrancem DJ Quika předvedou svůj Lifestyle

Možná už víte, že mladší bratr Snoop Dogga Bing a bratranec Dj Quika Hit již nějakých pár měsíců (prvně se potkali na pohřbu) tvoří duo říkající si Lifestyle. A právě tato dvojka reprezentantů californského Long Beach v současnosti nahrává své první album, které se podle všeho bude jmenovat "Lubrication" a vyjde na labelu Lethal Entertainment. I když zatím přesné datum vydání jejich debutu potvrzeno nebylo, povětšinou se hovoří o letošním podzimu.

Bing Worthington a.k.a. Bada Bing a.k.a. Pimpin´ Game Pretty Toni a H.I.T. (neboli Highest Intellect Talent) již mají údajně hotových pět tracků, z nichž nejvýraznějším (patrně půjde o singl) je věc s názvem "Bottoms Up", v níž se hlavní protagonisté tématicky vrátí do šedesátých a sedmdesátých let minulého století. V písni, kde byl vysamplován legendární Lee Dorsey (R.I.P.), jeden z průkopníků R&B, se na mikrofonu představil i Snoop Dogg. Producentsky by pak měly nést hlavní otěže tyto tváře: Daz Dillinger, Jelly Roll (dělal už třeba se Snoopem či XZibitem), Fuzzy Felix a syn motownské legendární interpretky Mary Weels, Meech Weels.


Novinka z 21.3.2005 (Os10)
Brácha Snoop Dogga chystá debut
Po dvanácti letech, které uplynuly od vydání Snoop Doggova debutového LP "Doggystyle", se o slovo se svou prvotinou přihlásí i jeho mladší bratr, jehož profesní jméno zní Bing. Nepůjde však o úplný sólo projekt, jelikož Bing spojil síly s Hittmanem (na snímku), což je mimochodem bratranec fejmového DJ Quika. Podle posledních zpráv je zmíněné duo z Los Angeles velmi blízko k dohodě s Island Def Jam a nově se rodícímu LP by tak již nemělo stát nic v cestě. To, že Bing absolutně neponechává nic náhodě, dokazuje seznam producentů, který zahrnuje jména jako Dr. Dre, The Neptunes, Scott Storch, Battlecat, Jermaine Dupri a Daz Dillinger. No a hvězdné persony nebudou chybět ani na mikrofonu, kde se kromě tutového Snoopa představí i Jay-Z, Nate Dogg, 50 Cent, The Game a Vita, tedy tým, o kterém si "běžný smrtelník", připravující se na svou premiéru, může nechat jenom zdát.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná