Snoop Dogg vyvrací tvrzení, že by byl vyhozen z rodného Long Beach členy Crips

Snoop Dogg prostřednictvím svého facebooku zveřejnil video, v němž se ohrazuje proti pomluvám, že by byl v minulosti vyhozen ze svého rodného města Long Beach členy gangu Rolling 20 Crips, na který ve své tvorbě často odkazuje. Tvrdí také, že ví, kdo stojí za celým popraskem, jehož se mezitím stihly chytit zahraniční servery.

 
Snoop Dogg je sice hvězda kultovního formátu a pro hiphopovou komunitu udělal v minulosti mnoho, přesto se musel veřejně ohradit proti nedávným narčením, že byl v minulosti "vyhoštěn" ze čtvrti gangu Crips v Long Beach za to, že jeho členům neplatí poplatky za své odkazování se na adresu obávaného losangeleského gangu v jeho skladbách. 
 
Autor desek "Tha Doggfather" či "No Limit Top Dogg" se měl objevit ve své někdejší druhé domovině v doprovodu tří nebo čtyř aut členů ochranky, což mělo pobouřit členy gangu, kteří ho v důsledku do toho ze čtvrti velice rychle vykázali. "Snoop Doggovi skončil jeho ghetto průkaz," píše ve svém reportu server allhiphop.com. 
 
Podle zprávy byla legenda z Long Beach ve svém rodném městě spatřena členy Rolling 20 Crips s početnou ochrankou. Promluvili na něj a Snoop se musel vypařit, než věci začaly jít do "tuhého". "Rolling 20 Crips z Long Beach právě vykopali Snoopa Dogga ze čtvrti," napsal svém facebookovém profilu Crischon Corne, jenž měl být poblíž v době incidentu. 
 
Nicméně Snoop Lion stihl vyrátit zveřejněné pomluvy ve svém videu, kde se proti těmto tvrzením ohradil a uvedl, že se žádný takový incident neodehrál a je to pomluva ze strany členů gangu, kteří buď nemohou vystát, že dělá něco pozitivní pro "mladé kámoše" nebo je prostě štve, že se k nim Snoop již nehlásí.
 
"Jsem z LBC a já a moji mladí kámoši máme skvělé vztahy," řekl Snoop. "Snažím se je poučit a ukázat jim, jak to brát jinak. To je to, co opravdu velcí kámoši dělají. Odmítám strkat mým mladším kámošům do rukou sáčky nebo pistole," uvedl. Snoop Dogg zároveň poznamenal, že už ví, kdo stojí za rozšířením výše zmíněných tvrzení, která označil za pomluvy a dodal, že mu dá brzy osobně pár lekcí základů intelektu.
 
 
Zdroje: allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná