Snoop Dogg údajně chce podíl ve skotském velkoklubu Celtiku Glasgow

Bigg Snoop Dogg zvažuje, že investuje do fotbalového Celtiku Glasgow. Jednačtyřicetiletého multiplatinového hudebníka skotský klub zaujal poté, co nedávno v Lize mistrů porazil Barcelonu. Prý by se také chtěl pokusit do týmu přivést anglického záložníka Davida Beckhama.

    
"Není to nic neobvyklého, že hiphopové hvězdy investují do sportovních klubů, ale vstup do fotbalového týmu by byl rozhodně novinkou," oznámil Snoop Dogg. "Ještě jsem nepřemýšlel, kolik přesně bych investoval. Nemusím být nutně majitelem, ale chtěl bych být ve vedení. Navíc lóže by už nikdy nebyly stejné, až bych tam udělal večírek," dodal. 
    
Velký vyznavač "zelené medicínky", v jehož případě by mě docela zajímal fotbalový rozhled, se o vstup do Celtiku začal zajímat po nedávné senzační výhře 2:1 nad Barcelonou. "Neviděl jsem celý zápas, jen sestřih. Ale vím, že Barcelona je velký klub, takže Celtic ukázal, že je taky velký tým," prohlásil. 
    
Investici do skotského velkoklubu doporučil hvězde západního pobřeží i Beckham, kterého by rapper chtěl do Celtiku přivést z Los Angeles Galaxy. "V Los Angeles je sice i s rodinou šťastný, ale zkusil bych to. Chtěl bych ho na sezonu. Až spolu zajdeme zase na oběd, zeptám se ho," uzavřelo velké zvíře scény.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná