RUKAHORE_SHOP_BANNER

Snoop Dogg navnazuje kupou hvězdných hostů

Západní pobřeží států obývající ikona pomalu shromažďuje seznam hostů pro jeho nastávající studiové album "Blue Carpet Treatment", u něhož sice prozatím nepadl žádný alespoň předběžný termín ohledně data vydání, nicméně přiznivci by se ho měli dočkat ještě do konce kalendářního roku a pakliže nebudeme počítat kompilaci "Welcome to tha Chuuch: Da Album", půjde o první materiál od jeho předloňského LP "R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece". "It's coming together so good. I've been working on it for nine months. I've been working with Pharrell, Timbaland, Will.i.am, Stevie Wonder, James Ingram, Warren G, R. Kelly, Ne-Yo, Akon, Jermaine Dupri, Janet Jackson, on and on. I have so much good material -- it's about [figuring out] what I'm going to use on my record."

 

Co se týče umělcova vývoje od minulé dekády do současnosti, potentní jedna třetina skupiny 213 se nechala slyšet: "Musically, now I'm more coming from the heart. Back then, when I started, I was more coming from the mind. Now it's a little bit more in-depth, there's a little bit more going on with myself as far as the role I play now, the wisdom that I have, the direction that I take and the direction that I give. You can hear that in the music I'm making."

 

Snoopy také prozradil, že současně pracuje na animovaném filmu "Blue Carpet Treatment" a aby toho nebylo málo, prsty má i v připravovaném snímku "A Woman´s Touch", na jehož adresu prohlásil: "It's a touching movie directed at the women of America because I feel like the women need something from me, and I'm going to give them something. I'm going to give them what they really want and what they need."

 

 Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná