RUKAHORE_SHOP_BANNER

Snoop Dogg: Na svůj životopisný film ještě nejsem připravený

Senzace kolem filmu "Straight Outta Compton" rozvířila debaty o nutnosti životopisných snímků ze světa hip hopu na velkém plátně. Nejen naši čtenáři již vyhodili do placu otázku, zda také dojde na východní pobřeží. Vzhledem k tomu, že se současná bio mánie týká především západního břehu Spojených států, si na historcké repete z východu zřejmě ještě nějakou dobu počkáme.

 
Současným velkým tématem západního pobřeží je otázka, kdo by měl úspěch "Straight Outta Compton" následovat. Fanoušci mají jasno a v přípravě jsou již snímky "Welcome to Death Row" a "Dogg Pound 4 Life" coby sequely comptonského příběhu. Ne každý král Kalifornie si však přeje být korunován. 
 
Snoop Dogg, ač postava hodná svého kultovního statusu, uvedl v rozhovoru pro Hiphop Wired, že se ještě necítí připravený na filmovou rekapitulaci své kariéry. "Pořád píšu Snoopyho příběh," cituje Snoop Doggovo vyjádření magazín allhiphop.com. "Věci se pořád teprve dějí. Necítím se, že bych byl na to připravený. Cítím, že mám před sebou ještě mnoho věcí na práci. A až budu schopnej si sednout, podívat se na to a pak říct: 'Ok, chci zdokumentovat svůj život', tak to udělám," vysvětlil.
 
Autor letošní desky "Bush" zároveň požehnal úspěchu snímku "Straight Outta Compton". "Miluju vidět, že to N.W.A. dali. Vyrůstal jsem jako jejich fanda a prostě nechávám jejich film dýchat. Nechávám lidi si užít jejich příběh a jejich úspěch. V tom to celý je," poznamenal Snoop Dogg ke svému vztahu k N.W.A.
 
 
Zdroje: allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná