Slet hvězd na novém albu The Roots? Možná

Obecně nemám příliš v lásce používání superlativů, které se dnes hojně uděluje i někomu, kdo sotva dosáhne nadprůměru. U filadelfských The Legendary Roots, jejichž "Game Theory" máme ještě všichni v živé paměti, se ale patrně shodneme, že k nim označení super-skupina patří jako bílé polo k Homerovi.

Práce na jejich osmém řadovém albu "Rising Down" jsou v plném proudu a od chvíle, kdy no najdeme na pultech či internetových fórech, nás dělí jen několik měsíců. I když ještě nic na dveře neťuká, webu OkayPlayer.com to nevadí a do projektu namočené tváře na čele s Mos Defem, Commonem, Talibem Kwelim a Stylesem Pm zveřejnil již nyní.

Nebude to však vše; očekáváni jsou i staří známí Peedi Peedi, Dice Raw, Malik B, Wale, Truck North, Mercedes Martinez, P.O.R.N. nebo Chrisette Michelle. No a když ještě k tomu zvážíte, že si vrabci na střeše štěbetají i o triu Jay Electronica, Lupe Fiasco a Q-Tip, na jiný než náramný line-up to nevypadá. Black Thought se bude mít na mikrofonu co ohánět, aby si zachoval převahu.Zdroj: SixShot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná