Slaughterhouse před podpisem s Shady Records, nahrávají s Eminemem

Joell Ortiz v rozhovoru pro stanici MTV uvedl, že kapela Slaughterhouse, které je spolu s Crooked I, Joe Budden a Royce Da 5‘9‘‘ členem, dosud nepodepsala smlouvu s Eminemovým labelem Shady Records, je však k tomuto kroku velmi blízko. O přestupu Slaughterhouse pod křídla Shady Records se hovoří od vydání jejich debutové desky v srpnu loňského roku. Finální podobu měla jednání nabrat letos na jaře.

Mělo by to být hotové během dvou týdnů. Už jsem mluvil s (Eminemovým manažerem) Paul Rosenbergem a Eminemovi se naše album ohromně líbilo, takže se rozhodl do toho jít,“ uvedl na konci dubna v rozhovoru pro On-Air Idiots Royce Da 5‘9‘‘.

Včera konkretizování situace potvrdil Joell Ortiz. „Jsme v závěrečné fázi. Je okolo toho ale spousta průtahů. Týká se to hodně lidí – čtyři interpreti, čtyři různí manažeři, různé dosavadní smlouvy s labely a tak. Ale všichni na to čekají. Nemůžu odehrát ani koncert, aby se mě na to někdo nezeptal,“ nastínil dosavadní vývoj Joell Ortiz.

S Eminemem jsme už ale byli ve studiu a se všemi nahrával,“ přidal brooklynský rodák.

Ten zároveň připravuje své sólové album Free Agent, kterému v současné době předchází singl "Call Me". „Album je pecka. Produkce od lidí jako Emile, Nottz, DJ Khalil, Premier nebo Frequency. Jako hosté The Lox a myslím, že tam je i Nore v jedné věci. Jestli jste neslyšeli The Brick: Bodega Chronicles, tak si jej pořiďte, abyste poznali, koho posloucháte. A pokud se vám The Brick líbilo, tak tohle je The Brick na steroidech. Nemůžu se dočkat. Tohle album pro mne otevře spoustu dveří,“ dodal Joell Ortiz.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná