Sims z Doomtree hovoří o úspěchu alba

Exkluzivně: Jedna sedmina minneapolské kapely slibuje energetický koncert.

Loni v listopadu vydali Doomtree, skládající se z členů P.O.S., Dessa, Sims, Mike Mictlan, Cecil Otter, Paper Tiger a Lazerbeak, k příznivému přijetí od posluchačů své dlouhoočekávané album No Kings. 

„Od vydání No Kings jsem skutečně celou dobu na turné. Nejdříve jsme tři měsíce jezdili po Americe a pak odehráli i několik koncertů v Evropě. Vypadá to, že naše úsilí začíná sklízet své plody,“ popisuje náplň posledních měsíců Sims.

Ten rovněž dodává, že na koncerty také chodí čím dál tím více lidí. „A o tom to podle mě je,“ říká.

Ačkoliv Sims zítra v Praze v Klubu Final vystoupí sám, nemá ze sólo show žádné rozpaky. Naopak.

„Mé koncerty jsou plné energie, snažím se je udělat co nejvíce zábavnými, aby si je všichni pořádně užili. Mám rád, když lidé tančí, potí se a křičí,“ vysvětluje přidružený člen labelu Rhymesayers, který se po odehrání tuzemského koncertu připojí na evropskou šňůru Brother Aliho a Grieves.

Sims pochopitelně nechce zůstat jen u koncertů a pomalu začíná přemýšlet o budoucích projektech. Rád by navázal na kolegyyni Dessu, která se svojí deskou Castor, The Twin prorazila do žebříčku 200 nejprodávanějších alb týdne.

„Jakmile se v létě dostanu domů, začnu pracovat na novém albu. Loňský rok byl z tohoto pohledu produktivní  – v únoru jsem vydal Bad Time Zoo, v září Wildlife a v listopadu pak přišli No Kings. Ale dokonce léta bych desku chtěl mít natočenou,“ láká na připravovaný materiál Sims.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná