Simon říká, že letos v zimě

Takže snad již konečně přijde Pharoahe Monch se svým druhým albem. Je neuvěřitelné, co vše Pharoahe Monch zažil. Na vrcholu éry Rawkus se o něm mluvilo, jako o jednom z nejlepších MC´s vůbec. Dodnes jej spousty MC´s uvádějí jako vzor nebo vysněného spolupracovníka.

S jediným albem a možná nejznámějším bootlegem na kontě se Pharoahe Monch připravuje na vydání nového alba, pojmenované ''Inner Vision'', které bylo původně určené ještě pro Rawkus. Jaká je situace s labelem ví asi jen Pharoahe, každopádně jeho jméno prachem nezanáší. Minulý rok v Londýně si 5 let po vydání desky dal tři koncerty, takový byl o něj zájem. 

Album "Inner Vision" by konečně mělo vyjít letos v zimě, mluví se o prosinci, snad už skutečně.


Novinka z 23. 4. 2005 (Nasty)

Pharoahe Monch – nové album!
Po vypečené desce "Internal Affairs" z roku 1999, ze které se nejvíc dostal do povědomí posluchačů našlápnutý trek "Simon Says", brzy vydá Pharoahe Monch své druhé album nazvané "The Sun Will Rise". Přesné datum zatím ale nikdo nezná, protože label Rawkus, u kterého album vychází, jedná o podmínkách distribuce s MCA.

Samotný Pharoahe Monch mezi tím neskrývá své nadšení a radost z odvedené práce. Tvrdí, že svým albem vdechne do hip hopu čerstvý vzduch a já bych mu to docela věřil.

Produkci alba mají na triku mimo jiné Rockwilder, The Megahertz a DJ Scratch a zajímavou se jeví spolupráce s členem kapely The Roots Black Thoughtem.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná