Sheek Louch příští pondělí s novou deskou

V květnu jste se tu mohli dočíst první informace o druhém albu, které připravuje Sheek Louch. Ten se při té příležitosti potřebuje zviditelnit a kromě aktuálního singlu "Kiss Your Ass Goodbye", k němuž nějakou dobu jede videoklip, vypustil během října dvě dissovky na adresu 50 Centa. Nové album se jmenuje "After Taxes", vychází příští pondělí na Koch Records a produkují ho Alchemist, Swizz Beats, Havoc, Buckwild, Red Spyda, Rockwilder, Vinnie Idol a další.

Seznam hostů kromě zbylých dvou třetin The L.O.X. tvoří The Game, Redman, nebo Ghostface. Zbylé hosty, stejně jako pár ukázek hledej v tracklistu. Ohledně textové stránky rapper řekl, že mluví o různých tématech - otcovství, beef s 50 Centem (údajně poslední track na toto téma), staré časy, párty, rvačky...

Jinak po Sheekovi přijde na řadu odkládaná sólovka od Stylese P. Lákavěji zní zprávy o tom, že oba jmenovaní se i s Jadakissem scházejí ve studiu za účelem nahrání nového alba The L.O.X., jemuž dali název "Live, Suffer, Celebrate".

Sheek Louch - After Taxes:
01. Intro
02. Street Music (feat. The Game)
03. On The Road Again
04. Pain (feat. Jadakiss)
05. 45 Minutes To Broadway
06. One Name (feat. Carl Thomas)
07. Maybe If I Sing
08. Devine (feat. J-Hood)
09. Kiss Your Ass Goodbye (Remix feat. Fabolous, Beanie Sigel & T.I.)
10. Run Up (feat. Styles P.)
11. Get Up, Stand Up (feat. Redman)
12. Pressure
13. Movie Niggas (feat. Ghostface Killah)
14. All Fed Up
15. Get Money (feat. Jadakiss)
16. Kiss Your Ass Goodbye (feat. Styles P.)


Novinka z 9.5.2005 (Os10)
Sheek Louch z The Lox s novým materiálem
Po průměrném albu "Walk Witt Me", které vyšlo na podzim 2003, se Sheek Louch, jeden ze členů Jadakissova spolku The Lox, vrací s druhou deskou. Ta se bude jmenovat "After Taxes" a její vydání je naplánováno na konec letošního léta. Co se týče přizvaných kolegů na oživení mikrofonu, dostane se na tyto tváře: Ghostface, Cam'Ron, Lil´ Scrapy, Redman a P. Diddy.

Jeho domácí formace The Lox se ovšem nedávno upsala Koch Records, u nichž prý před koncem roku vypustí své třetí společné LP. Jen dodám, že to poslední se urodilo před více jak pěti lety a jeho titul zněl "We Are The Streets".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná