Seznamte se: Melting Pot Music

Tahle doba je extra rychlá. Existuje stovky webů a blogů, kde se každý den objeví nová a nová muzika. Hodně se mluvilo o úpadku hudebního průmyslu a o propadu prodeje. Myslím, že je ale na čase hovořit o tom, že krize se spíš uměle vytváří. Chce to jen vytvářet kvalitní věci a tvrdě na sobě makat.

Do této kategorie jistě patří i malý, nezávislý label z německého Kolína nad Rýnem, který nese název Melting Pot Music. Vzniknul v roce 2002 a za hlavní hlavu lze považovat člověka jménem Robert Winter. Ten pomalu začal budovat sdružení převážně producentů. V dnešní době tu najdete jména jako Dexter, Suff Daddy, Brenk Sinatra (Rakousko), Miles Bonny (USA), Full Crate & Mar (Holandsko), Sola Rosa a Funkommunity (oboje Nový Zéland, či DJ Adlib (pamatuje te Noisy Stylus ne?).  A to není zdaleka vše. (vyšel zde třeba vinyl  Le Scratchfunk, v němž má prsty Sticky Dojah. DJ, co žil kdysi rok v Praze)

Všechny nosiče vydávají digitálně, na CD a na vinylu. A když už jen v tomto roce vydali více jak 5 nosičů, tak to asi fungovat bude. Krom toho dělají úspěšnou akci Beat Fight, kde se vždy utká nemalý počet producentů. A popisu mají, že milují soul, beats a BBQ. Každý rok pořádají akci Beat BBQ a když se podíváte na ty fotky, tak si ihned řeknete, že koncept podobné akce je velice příjemný a inspirující. Níže pár videí a pro více info sleduj stránky Melting Pot Music.  A kdo bude pozorně sledovat, tak postřehne, že se jedno video natáčelo v Praze a mihne se v něm C Monts.


Pufaz - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná